Afrikkaan

Oisko kellään tietoa afrikkalaisista kuorma-auton ostajista? Voisi olla sopivaa myytävää..
31436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laita yhteystietosi/myytävät sähköpostiin [email protected], niin soittelen

Äänestä

Kiinnostusta olisi, mutta riippuu mitä ja missä.
Scania, MB, Sisu tai Volvo merkit kiinnostaa eniten. Koko autot tai moottorit ja laatikot. Sähköpostia voi laittaa osoitteeseen [email protected]

Äänestä

300 sataa ajettuja menee kiinaan kun tyhjää vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myytäisi kirjoitti:

Oisko kellään tietoa afrikkalaisista kuorma-auton ostajista? Voisi olla sopivaa myytävää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu