bannanut eli estänyt suuren määrän kirjoittajia jotka ovat olleet erimieltä hänen kanssaan,ilmankos tämä palsta on KUOLLUT
Mustilaisten touhua
sikaani on ...
9702
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
vaan yheltä kirjottajalta on särkynyt kone siitä tämä hiljasuus johtuu eikä mistää muusta kyllä tää vielä vilikastuu ku ootellaa iha rauhassa ku hää saa uuven konnee kyllä se siitä taas
joka päivä tarvii ollakaa hirveen ryysis ,onkait muutakin tekemistä muailmassa kun palstaloilla sättäillä mutta onhan täällä kaiken näköstä keskustelua joista voi lukia aikansa kuluksi tai sitten keksit jottain uutta.
suun soitot yms ylmääräsyykset lähtöö niin että heilahtaa ja pahimmat rettelöijät saa bannia joksin aikaa.
ei se sitä meinoo että jos on hiljasta niin pitäs antaa täyttää sitten vaikka kaiken muailman törkyviesteillä palsta että ois vipinää..
otahan siekin vain iisisti kyllä tiällä sitten on taas menoo kun on asioo
tsikaani tuli niin palst näivetty ja kaikki hyvät kirjottajat katos pois,tee sefu miehen työ ja poista ihtes.tuossakii jo uhkaelet ja iisittelet.sinäkö sen määräät millon on asia.et
hän pitttää pois kaikki törkeyvet ja turhanpäiväset höpettelyt pois, eläkää unohtako lapset että tämä on kaaleen palsta eikä täällä voi olla kuin siat pellossa.
Hyvää jatkoa kaikille eikä millään pahalla sanonut tätä, vaan siksi että kun ollaan kerran kaaleita niin kirjotukset pitää olla myös sen mukasia.
Olen kommentoinut asiaa tarkemmin tuossa alempana kohdassa "Missä Mirkku". Tsigaan ei missään nimessä ole syyllinen kirjoittajakatoon.
t. Mirkku
Hyvä Sheriffi!
Ei se määrä, vaan se laatu. Nyt on ollut kiinnostunieta kirjoituksia ja asiallisia kirjoituksia. Turhat loukkauset ja solvaukset, eivät ole paikallaan, vaan rakentavia ja tietysti hyväällä huumorilla, on aina tilaus. Onneksi tämä palsta on tullut asialliseksi. Jotkut valtaväestön ihmiset, eivät vielä tajua, pelin henkeä, ASIALLISUUS!
Terveiset kaikille ja kaikkea hyvää myös.
Ai siekii oot tääl :) !
Mitäs isukille kuuluu?
Pitäs joku kerta lähtee akan kanssa käymään siellä.
T. Poikasi
Rakas Allan, ota yhteyttä, minuun.
[email protected]
Odotan rakas
Hei Isä!
Oletko saanut sähköpostini akan kuvan ja puhelinnumeron kera?
T. Poikasi