Onneksi olen huumori miehiä ja ymmärrän Linux käyttäjien surkeat vitsit ja vittuilut, ne on vaan
kateellisia rajoittuneeseen elämään penkin ja pöydän välissä, hohoho, Elämä on...
Keltainen koira
http://distrowatch.com/table.php?distribution=yellowdog
ja
Turun murre
http://hiki.pedia.ws/wiki/Turun_murre
Onko noilla jotain yhteistä? hahhaaa
Se oli vaan tämmöinen JB huuruinen heitto,
ei saa ottaa vakavasti.
Mutta tämä teidän purkkaa jauhavien Linux peelojen on otettava vakavasti
http://fi.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Center
ja tosiaan TÄMÄ
http://www.eitechnologygroup.com/products/electric_image_animation_system/
Hahhaa
Huomenna juoksenkin 10 km lenkin, yrittäkää
Linux "sohvaperunat" samaan.
Onko jotain yhteistä
2
193
Vastaukset
Omituisia yhtäläisyyksiä sinäkin löydät.
Jos sulta tulee tässä vaiheessa iltaa JB:n huuruisia heittoja niin en kehottaisi huomenna ollenkaan lenkille sillä se rasittaa sydäntä ja elimistöä todella vakavasti vaikkei tuo kympin lenkki mikään kovin vaativa suoritus olekaan. Tai niin, eihän matka tapa vaan vauhti, niinhän se toki on.
En yhdy näkemykseesi siitä että olisin sohvaperuna, luulenpa että jos lähdettäisiin kuntopiirille niin sinä olisit meistä se joka itkee ensin ;)No just, et sit enempää jaksa?
Eka parin tunnin tiukka sali treeni ja sit jäähdyttelyt tollasella mennään ja lopuksi rentouttava suihku, kivennäis veden kera... Revi siitä! ;-)
Mut sä ootkin noita alkomahoolin käyttäjiä!
Kyl maar sä Cohiba:akin vedät? :-P
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2081530Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441154Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617