Tämä juttu ei ole kaikistellen itse kokemani vaan hyvän naisystäväni kertoma ja luvan kautta tänne sepittämäni. Sanotaan nyt vain, että hän on Tuula, joka on siivoojana eräässä uimahallissa ja taas kerran miesten pesuhuoneessa ollessaan, oli kuulemma katseensa nauliutunut julmetun pitkään mulkkuun. Mies oli luultavasti juuri tullut saunan lämmöstä ja kalu oli lötköttänyt velttona alspäin niin, että sen pää oli ollut melkein polvissa. Paikka ja aika oli siinä unohtunut mulkkua tuijottaessaan, viimein oli tajunnut missä on ja mitä tekemässä. Tuula kertoi miten oli hävettänyt kauheasti kun oli sattunut vilkaisemaan miehen silmiin, pois oli pitänyt paeta pikimmiten.
Viikon parin jälkeen mies oli ilmestynyt saunomaan uudestaan, mutta eihän pesuhuoneeseen voinut mennä. Tuulan piti odotella pukuhuoneen puolella, jotta pääsisi näkemään mahtikullin. Olihan hän sen päässyt näkemään, tokihan mies oli ymmärtänyt sen näyttää, kuivaillut pyyhkeellä pitkään ja heilutellut sopivasti, tietenkin niin, ettei muut olleet nähneet. Syrjäsilmällä oli Tuula seuraillut.
Minä astuin kuvioihin ihan siitä syystä, että asun toisella puolen kaupunkia ja olen eronnut, he ovat varattuja, siis tarvitsivat "salaisen" paikan missä nussia. Muistan niin hyvin vielä sen kerran, kun Tuula tuli kertomaan "ihastuksestaan" ja pyysi asuntoani lainaksi edes yhdeksi tunniksi. Harvoin ihminen kertoo mistään niin innostuneesti, kuin Tuula kertoi, selittäessään hän huitoi käsillään elävöittäen keskusteluaan. En ollut pitkään aikaan nauranut niin makeasti ja siksi kai suostuinkin pyyntöön.
Siitä lähtien olen pari kertaa kuussa, joskus useamminkin, jättänyt asuntoni pariskunnalle. Puhtaat lakanat olen lähtiessäni vaihtanut, samoin kuin kotiin tullessani. Lakanoissa on joka kerran valtavat lima-, spermaläiskät, eli onnelliseksi ovat vieraat tulleet.
Siitä parituksesta niin paljon puhutaan, mielestäni en ole sellainen, tai siis en tietenkään ole, teen vain kaksi ihmistä välillisesti onnelliseksi. No, minä vain autan ystävääni, ei minulla ystäviä ole menetettäväksi asti ja kuulenpahan hyviä juttuja.
Toisaalta olisi kiva kuulla, onko tällaista asunnon lainaamista enemmänkin.
Uimahallissa
2
14463
Vastaukset
- salasilmä_1
eikös olisi mukavaa jos saisi kätkettyä kameran ja näkisit, mitä kaikkea sun lakanoiden päällä tapahtuu..
- Minäkin lainaan
asuntoani kahdelle ystävälleni, miehelle ja naiselle. Lainaan koko asuntoa heidän käyttöön, he voivat saunoa, käydä suihkussa, käyttää sänkyäni. Kunhan vain siivoavat sotkunsa ja laittavat esimerkiksi käyttämänsä kondomit sidottuna roskikseen ja liukastepurkin paikalleen. Lakanoita en sentään vaadi irrottamaan ja viemään pyykkiin. Jos naisella on kuukautiset niin siihen tarkoitukseen lahjoittamaani pyyhettä pitää käyttää ja se pitää viedä pyykkiin käytön jälkeen. He saavat hankkia kaiken itse, ehkäisyn, liukasteet ja sen sellaisen. Heidän lakanapyykki sen sijaan menee muun pyykkini mukana eikä haittaa minua.
Kumpikin heistä on jo täysi ikäinen. He eivät petä ketään, mutta heillä on vain sellainen suhde joka ei kestä päivänvaloa ja he eivät uskalla tavata ja soluasunnoissaan harrastaa seksiä. He jäivät minulle kiinni eräässä paikassa ja siitä seurasi keskustelu jossa he anelivat että saisivatko he käyttää asuntoani kun minullakin oli ollut samanlainen suhde nuorena.
Ryhmäseksi heidän kanssaan ei minua ole innostanut eivätkä hekään ole sellaisesta koskaan puhuneet, eikä mies varmaan edes haluaisi minua. Kuitenkin ajatus heistä kahdestaan rakastelemassa kiihottaa. Joskus olen ollut saunassa kun he ovat saaneet olla sängyssäni ja silloin olen saunassa masturboinut ja kuvitellut sitä mitä he mahdollisesti tekevät ja se on ollut kiihottavaa. Saunan seinän läpi ei vaan kuule kovin hyvin viereisen makuuhuoneen tapahtumia, mutta vessaan kuulee.
kirjoita ma78 (miumau) suomi24.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O492358Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on452139Joka kolmas työtön on työkyvytön
Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais2041656Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn681630- 231521
- 171421
Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok861394Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s61369Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var81281Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!
Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti191264