Törkeää Iltalehden

hyökkäilyä

jossa tähtäisessä on yksi ja sama urheilija kaikken aikaa. Todisteet:
http://www.iltalehti.fi/haku/index.shtml?cof=FORID:11&ie=ISO-8859-1&q=harri olli&cx=partner-pub-5390384955801438:hi29lkzeata&sa.x=27&sa.y=10#990

Eikö iltalehdellä ole muuta tekemistä kuin selvittää Harri Ollin nukkumaanmenoaikoja ja unenlähjoja. Kuullostaa ajojahdilta ja suoranaiselta henkilöön suunnatulta henkiseltä keihästykseltä.

Harri Olli ja hiihtoliitto: pankaa lehti vastuuseen.

3

291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • roskalehdistö

      harrastaa. ei ole ensimmäinen eikä viimeinen uhri valitettavasti harri olli. ikävää että "toimittajat" valitsee uhrikseen yhä nuorempia ihmisiä.

      • kimppuun ei

        käydä yhtä mursertavasti kuin mitä tämä nuori ja avuton mäkihyppääjä on saanut kokea viikkoja ja kuukausia kaiken aikaa jopa keskellä kilpailuihin keskittymistä. Mitä on tehnyt Hiihtoliitto puolustaakseen joukkohyökkäyksen kohteeksi joutunutta.

        MITÄ MUUTEN HARRI OLLI VOISI TEHDÄ PUOLUSTAAKSEEN ITSEÄÄN? EI TODELLA PALJON. KAIKKEIN VAARATTOMIN JA TIETYSTI LAILLINEN PUOLUSTAMISKEINO ON SUULLIINEN PUOLUSTAMINEN HYÖKKÄÄJIÄ VASTAAN. PITÄÄ USKALTAA SANOA RIITTÄVÄN TIUKASTI NÄILLE AHDISTELIJOILLE.

        That's it.


      • Hyökkäykset

        suuntautuvat yhä nuorempiin (koska ovat kaikkein avuttomampia ja aiheutetut henkiset vammat ovat kaikkein vakavimpia).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      180
      1985
    2. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      159
      1697
    3. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1666
    4. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      123
      1453
    5. Liian paljon hylättyjä ääniä

      Ottakaa avustaja mukaan jos ette osaa äänestää oikein. Moni varmaan sekosi kahden listan ja lipun takia. Oliko tarkoitus
      Maailman menoa
      156
      1228
    6. Ikäero suhteessa

      Huomasin äsken Iltalehden tuoreen artikkelin, jossa kerrottiin, että vain 5% parisuhteista on yli 10v ikäero. Millaisia
      Parisuhde
      50
      1082
    7. Tiedän kyllä sen

      Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen
      Ikävä
      58
      990
    8. Tämä Kuhmon valtuusto

      Pöh, sanon minä.
      Kuhmo
      15
      879
    9. Ähtärin vaalitulos ja nyt neuvottelut alkavat

      Keskusta voitti yhden paikan Ähtärissä kun oli hyvin ehdokkaita ( 32) ja kansanedustaja veturina keräämässä ääniä. P
      Ähtäri
      26
      877
    10. Ärsyttää et olet

      Niin välinpitämätön suhteeni
      Ikävä
      69
      872
    Aihe