kun me alotettiin ysi mä ja mun frendit melkee pyörryttii uuden luokanvalvojan nähtyämme. tumma ja superseksikäs mies ei voinut olla edes kolmekymppinen! maikka katto meitä ja pyys istumaan. mä hymyilin ja toivotin flirttailevalla äänellä hyvää huomenta. maikka hymyili takaisin ja katsoi mua suoraan silmiin. mun alavatsassa tuntui lämpimältä ja halusin ihan hirveesti suudella tätä herkkua.
koko vuoden me flirttaltiin toisillemme, olin mukana kaikessa vapaaehtoistoiminnassa jota maikkamme veti. jutun kliimaksi on kuitenkin luokkaretki...
me oltiin luokan kanssa kerätty rahaa viikon ruotsin reissuun seiskalta lähtien. bussissa oli kuuma, upea opettajamme istui bussissa takanani. juteltuamme nukahdin ja heräsin kun maikka taputti hellästi mua peppuun että ollaan satamassa ja pitäis lähtee laivaan.
laivalla mä suuntasin kannelle. kylmä tuuli oli autioittanut paikan mutten ollut pian yksin. maikka tuli perässäja suuteli mua hellästi. sen lämmin käsi vaelsi mun paidan alle. halusi sitä ja se mua.
ruotsissa me alotettiin kaupunkikierroksella.se kuitenki keskeytyi kun mun laukku varastettiin ja mun ja seksikkään maikan piti mennä poliisiasemalle muiden jatkaessa ensin syömään ja sitten elokuviin.
poliisiasemalla ei mennyt kauaa, ja kun ope soitti toiselle valvojalle joka kertoi elokuvan alkaneen hetki sitten ja ettei meidän enää kannattanut tulla pailkalle me suunnattiin hotelliimme.
menimme maikan huoneeseen jossa se kantoi mut sängylle ja alkoi suudella mua.
-tää on hirveen väärin mut mä en kestä enää, maikka sanoi ja mä hymyilin.
me riisuuduttiin ja molempien kädet vaelsi pakasta toiseen.pian mä ohjasin sen ison, väreilevän kalun mun sisään. sen kahden tunnin aikana me rakasteltiin monta kertaa, mä voihkin ja se huohotti kun meen lantiot keinu samaan tahtiin ja meen hiestä kosteat vartalot kietoutu yhteen. se nuoli mua ja kosketteli ihanasti, musta tuntui ihanalta olla sen vieressä ja päästää vuoden aikana velloneet halut vapaiksi.
luokkaretken aikana saimme tavattua salaa vielä monta kertaa ja silloinkin me harrastimme yhtä sykähdyttävää seksiä.
uus matikan maikka ja mä
teiniblondi
4
5934
Vastaukset
- samuel
just joo. ei hetkauta tollanen lässytys!
- Pervo
Joo, olis voinu olla vähän rajumpaa. Ja ei kai ole hyvä jos lantiot liikkuu samaan tahtiin?
- mita
Siis muute iha jees mutta siis toi kohta että meette laivaa ja se ois heti sun kimpussa vaikka ei aikasemmin ollu kiinnostunu etkö jaksanu kirjottaa pidempää
- Omituinen otus
En yleensä näihin kommentoi, mutta nyt oli pakko. Millainen on iso _väreilevä_ kalu? Onko sillä hieromasauva kullin paikalla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2456109SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p784849Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.943737SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2573210Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1462879Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2002431Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat611948Venäläiset varkaudessa
Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee2621827Lupajaoston esityslista
Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo491315Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?
Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall281248