uus matikan maikka ja mä

teiniblondi

kun me alotettiin ysi mä ja mun frendit melkee pyörryttii uuden luokanvalvojan nähtyämme. tumma ja superseksikäs mies ei voinut olla edes kolmekymppinen! maikka katto meitä ja pyys istumaan. mä hymyilin ja toivotin flirttailevalla äänellä hyvää huomenta. maikka hymyili takaisin ja katsoi mua suoraan silmiin. mun alavatsassa tuntui lämpimältä ja halusin ihan hirveesti suudella tätä herkkua.

koko vuoden me flirttaltiin toisillemme, olin mukana kaikessa vapaaehtoistoiminnassa jota maikkamme veti. jutun kliimaksi on kuitenkin luokkaretki...

me oltiin luokan kanssa kerätty rahaa viikon ruotsin reissuun seiskalta lähtien. bussissa oli kuuma, upea opettajamme istui bussissa takanani. juteltuamme nukahdin ja heräsin kun maikka taputti hellästi mua peppuun että ollaan satamassa ja pitäis lähtee laivaan.

laivalla mä suuntasin kannelle. kylmä tuuli oli autioittanut paikan mutten ollut pian yksin. maikka tuli perässäja suuteli mua hellästi. sen lämmin käsi vaelsi mun paidan alle. halusi sitä ja se mua.

ruotsissa me alotettiin kaupunkikierroksella.se kuitenki keskeytyi kun mun laukku varastettiin ja mun ja seksikkään maikan piti mennä poliisiasemalle muiden jatkaessa ensin syömään ja sitten elokuviin.

poliisiasemalla ei mennyt kauaa, ja kun ope soitti toiselle valvojalle joka kertoi elokuvan alkaneen hetki sitten ja ettei meidän enää kannattanut tulla pailkalle me suunnattiin hotelliimme.

menimme maikan huoneeseen jossa se kantoi mut sängylle ja alkoi suudella mua.
-tää on hirveen väärin mut mä en kestä enää, maikka sanoi ja mä hymyilin.
me riisuuduttiin ja molempien kädet vaelsi pakasta toiseen.pian mä ohjasin sen ison, väreilevän kalun mun sisään. sen kahden tunnin aikana me rakasteltiin monta kertaa, mä voihkin ja se huohotti kun meen lantiot keinu samaan tahtiin ja meen hiestä kosteat vartalot kietoutu yhteen. se nuoli mua ja kosketteli ihanasti, musta tuntui ihanalta olla sen vieressä ja päästää vuoden aikana velloneet halut vapaiksi.

luokkaretken aikana saimme tavattua salaa vielä monta kertaa ja silloinkin me harrastimme yhtä sykähdyttävää seksiä.

4

5888

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • samuel

      just joo. ei hetkauta tollanen lässytys!

    • Pervo

      Joo, olis voinu olla vähän rajumpaa. Ja ei kai ole hyvä jos lantiot liikkuu samaan tahtiin?

    • mita

      Siis muute iha jees mutta siis toi kohta että meette laivaa ja se ois heti sun kimpussa vaikka ei aikasemmin ollu kiinnostunu etkö jaksanu kirjottaa pidempää

    • Omituinen otus

      En yleensä näihin kommentoi, mutta nyt oli pakko. Millainen on iso _väreilevä_ kalu? Onko sillä hieromasauva kullin paikalla?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      106
      11015
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      151
      10279
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      25
      8011
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      180
      6468
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      45
      5476
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      73
      5031
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      143
      4317
    8. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      23
      4207
    9. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      53
      3977
    10. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      131
      3574
    Aihe