uus matikan maikka ja mä

teiniblondi

kun me alotettiin ysi mä ja mun frendit melkee pyörryttii uuden luokanvalvojan nähtyämme. tumma ja superseksikäs mies ei voinut olla edes kolmekymppinen! maikka katto meitä ja pyys istumaan. mä hymyilin ja toivotin flirttailevalla äänellä hyvää huomenta. maikka hymyili takaisin ja katsoi mua suoraan silmiin. mun alavatsassa tuntui lämpimältä ja halusin ihan hirveesti suudella tätä herkkua.

koko vuoden me flirttaltiin toisillemme, olin mukana kaikessa vapaaehtoistoiminnassa jota maikkamme veti. jutun kliimaksi on kuitenkin luokkaretki...

me oltiin luokan kanssa kerätty rahaa viikon ruotsin reissuun seiskalta lähtien. bussissa oli kuuma, upea opettajamme istui bussissa takanani. juteltuamme nukahdin ja heräsin kun maikka taputti hellästi mua peppuun että ollaan satamassa ja pitäis lähtee laivaan.

laivalla mä suuntasin kannelle. kylmä tuuli oli autioittanut paikan mutten ollut pian yksin. maikka tuli perässäja suuteli mua hellästi. sen lämmin käsi vaelsi mun paidan alle. halusi sitä ja se mua.

ruotsissa me alotettiin kaupunkikierroksella.se kuitenki keskeytyi kun mun laukku varastettiin ja mun ja seksikkään maikan piti mennä poliisiasemalle muiden jatkaessa ensin syömään ja sitten elokuviin.

poliisiasemalla ei mennyt kauaa, ja kun ope soitti toiselle valvojalle joka kertoi elokuvan alkaneen hetki sitten ja ettei meidän enää kannattanut tulla pailkalle me suunnattiin hotelliimme.

menimme maikan huoneeseen jossa se kantoi mut sängylle ja alkoi suudella mua.
-tää on hirveen väärin mut mä en kestä enää, maikka sanoi ja mä hymyilin.
me riisuuduttiin ja molempien kädet vaelsi pakasta toiseen.pian mä ohjasin sen ison, väreilevän kalun mun sisään. sen kahden tunnin aikana me rakasteltiin monta kertaa, mä voihkin ja se huohotti kun meen lantiot keinu samaan tahtiin ja meen hiestä kosteat vartalot kietoutu yhteen. se nuoli mua ja kosketteli ihanasti, musta tuntui ihanalta olla sen vieressä ja päästää vuoden aikana velloneet halut vapaiksi.

luokkaretken aikana saimme tavattua salaa vielä monta kertaa ja silloinkin me harrastimme yhtä sykähdyttävää seksiä.

4

5954

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • samuel

      just joo. ei hetkauta tollanen lässytys!

    • Pervo

      Joo, olis voinu olla vähän rajumpaa. Ja ei kai ole hyvä jos lantiot liikkuu samaan tahtiin?

    • mita

      Siis muute iha jees mutta siis toi kohta että meette laivaa ja se ois heti sun kimpussa vaikka ei aikasemmin ollu kiinnostunu etkö jaksanu kirjottaa pidempää

    • Omituinen otus

      En yleensä näihin kommentoi, mutta nyt oli pakko. Millainen on iso _väreilevä_ kalu? Onko sillä hieromasauva kullin paikalla?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      383
      5881
    2. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      79
      5270
    3. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      48
      4306
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      52
      3921
    5. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      52
      3709
    6. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      162
      3390
    7. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      100
      3164
    8. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      49
      3147
    9. Mitä tapahtuu

      Sitten keväällä ja kesällä
      Ikävä
      43
      2269
    10. Voitko sanoa jotain

      Hellää?
      Ikävä
      49
      2195
    Aihe