kun me alotettiin ysi mä ja mun frendit melkee pyörryttii uuden luokanvalvojan nähtyämme. tumma ja superseksikäs mies ei voinut olla edes kolmekymppinen! maikka katto meitä ja pyys istumaan. mä hymyilin ja toivotin flirttailevalla äänellä hyvää huomenta. maikka hymyili takaisin ja katsoi mua suoraan silmiin. mun alavatsassa tuntui lämpimältä ja halusin ihan hirveesti suudella tätä herkkua.
koko vuoden me flirttaltiin toisillemme, olin mukana kaikessa vapaaehtoistoiminnassa jota maikkamme veti. jutun kliimaksi on kuitenkin luokkaretki...
me oltiin luokan kanssa kerätty rahaa viikon ruotsin reissuun seiskalta lähtien. bussissa oli kuuma, upea opettajamme istui bussissa takanani. juteltuamme nukahdin ja heräsin kun maikka taputti hellästi mua peppuun että ollaan satamassa ja pitäis lähtee laivaan.
laivalla mä suuntasin kannelle. kylmä tuuli oli autioittanut paikan mutten ollut pian yksin. maikka tuli perässäja suuteli mua hellästi. sen lämmin käsi vaelsi mun paidan alle. halusi sitä ja se mua.
ruotsissa me alotettiin kaupunkikierroksella.se kuitenki keskeytyi kun mun laukku varastettiin ja mun ja seksikkään maikan piti mennä poliisiasemalle muiden jatkaessa ensin syömään ja sitten elokuviin.
poliisiasemalla ei mennyt kauaa, ja kun ope soitti toiselle valvojalle joka kertoi elokuvan alkaneen hetki sitten ja ettei meidän enää kannattanut tulla pailkalle me suunnattiin hotelliimme.
menimme maikan huoneeseen jossa se kantoi mut sängylle ja alkoi suudella mua.
-tää on hirveen väärin mut mä en kestä enää, maikka sanoi ja mä hymyilin.
me riisuuduttiin ja molempien kädet vaelsi pakasta toiseen.pian mä ohjasin sen ison, väreilevän kalun mun sisään. sen kahden tunnin aikana me rakasteltiin monta kertaa, mä voihkin ja se huohotti kun meen lantiot keinu samaan tahtiin ja meen hiestä kosteat vartalot kietoutu yhteen. se nuoli mua ja kosketteli ihanasti, musta tuntui ihanalta olla sen vieressä ja päästää vuoden aikana velloneet halut vapaiksi.
luokkaretken aikana saimme tavattua salaa vielä monta kertaa ja silloinkin me harrastimme yhtä sykähdyttävää seksiä.
uus matikan maikka ja mä
teiniblondi
4
5873
Vastaukset
- samuel
just joo. ei hetkauta tollanen lässytys!
- Pervo
Joo, olis voinu olla vähän rajumpaa. Ja ei kai ole hyvä jos lantiot liikkuu samaan tahtiin?
- mita
Siis muute iha jees mutta siis toi kohta että meette laivaa ja se ois heti sun kimpussa vaikka ei aikasemmin ollu kiinnostunu etkö jaksanu kirjottaa pidempää
- Omituinen otus
En yleensä näihin kommentoi, mutta nyt oli pakko. Millainen on iso _väreilevä_ kalu? Onko sillä hieromasauva kullin paikalla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa732075- 1021893
- 1451811
- 971431
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo351399MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil3171275- 611242
Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1301122Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa2761066Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta
Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa447973