;( MIDTOWN MADNESS 2...HELP!!!

TUHAT JA SATA KERTAA OON KOITTANNUT SAADA NIITÄ
JALANKULKIJOITA NÄKYMÄÄN , MUTTA EI OO
ONNISTUNNUT ..JOTEN JOS JOKU VOISI ANTAA NEUVOT
IHAN YKSINKETAISESTA PÄÄSTÄ MITEN NE SAA NÄKYVIIN
NIIN VOIN SANOO ETTÄ :
I LOVE YOU ;)
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita vaikka race cruise mutta sitä ennen laita
ne jutut jossa on asteiko vinoittain pylväillä
jompi kumpi paitsi cop on se oikea laita se
täysille jos se on väärä tiellä on hirveä ruuhka
p.s. ukkojen päältä ei voi ajaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;( CARWOMAN kirjoitti:

TUHAT JA SATA KERTAA OON KOITTANNUT SAADA NIITÄ
JALANKULKIJOITA NÄKYMÄÄN , MUTTA EI OO
ONNISTUNNUT ..JOTEN JOS JOKU VOISI ANTAA NEUVOT
IHAN YKSINKETAISESTA PÄÄSTÄ MITEN NE SAA NÄKYVIIN
NIIN VOIN SANOO ETTÄ :
I LOVE YOU ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu