Asensin linuxin koneelle ja nyt ei juuri mikään toimi. Onko iso homma saada vanha kunnon xp tilalle. Kirjoitan naapurin koneella.
asensin linuxin
erkkiesimerkki.
7612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...nostaa meteliä ja taas kerran saada väittely aikaiseksi näiden paremmuudesta. Jos osasit asentaa Linuxin niin varmaan osaat asentaa XP:nkin takaisin. Laitat XP:n asennus-cd:n kelkkaan ja valitset BIOSista buuttaamaan CD:ltä, vaikka tämän varmaan tiesitkin.
hyvää matkaa sodat ja sontapalstalle.
Joku linux se oli. Naapurin poika sitä suositteli. Tein ohjeen mukaan mutta joku meni pieleen.
asensin windowsin ja eipä aikaakaan kun kone täynnä haittaohjelmia, viruksia ja toimi tajuttoman hitaasti.
mitenkä asensit winukan 386:toseen, voi käydä hitaasti, jos ollenkaan.
1. Ei kerrota minkä käyttöjärjestelmän on asentanut (Linuxia käyttää aika helvetin moni käyttöjärjestelmä)
2. Ei kerrota mikä ei toimi
3. Väittää että ei osaa asentaa Windows XP:tä vaikka juuri asentanut koneeseen jotain
Sitten kun trollaaja alkaa mussuttaa jotain puutaheinää, ilmoitan koko threadin ylläpidolle että poistaa tai moderoi sodat palstalle.
Asennappa oheislaitteille ajurit.