Kuinka pian uskallatte olla oma itsenne uuden tyttöystävä kandidaatin seurassa? Missä vaiheessa ei enää hävetä tehdä ilmahyökkäyksiä? :) Ok, ehkä hieman vulgaari aihe, mutta hauska sellainen. Ainakin mun mielestä. :)
Joskus törmäsin sellaiseen tapaukseen, joka kauhisteli, eikä voinut ymmärtää, että parisuhteissa on luonnollista olla täysin sinut omien ja toisen tapojen kanssa. No, tämä kauhistelija osoittautui pahimmaksi paukuttelijaksi johon olen koskaan törmännyt. :)
Joskus törmäsin sellaiseen tapaukseen, joka kauhisteli, eikä voinut ymmärtää, että parisuhteissa on luonnollista olla täysin sinut omien ja toisen tapojen kanssa. No, tämä kauhistelija osoittautui pahimmaksi paukuttelijaksi johon olen koskaan törmännyt. :)
Vastaukset 15
Vanhimmat
heti vaan arkeen kiini!Mitä sitä panttaamaan.Muutenkintouhutaan tuolla genitaaliosastolla että äänet vaan päälle!
kö töräytetään arki käyntiin?
että mitä lesbo ottaa toisille treffeillen?Huonekalut ja muuttoauton? tai jotain.
Kun kerran ollaan nopeita niin ekalla treffeillä täytyy läpikäydä nuon kaikki suolistoasiat minusta ihan vapaasti.
se olla pitää ekax suolen toiminta ja sitte vasta kaikki muu,näi se menee.
ja samanaikainen prööt,yhteinen sävel on löytynyt,kemiat pelaa,siitä se lähtee.tää on ehtaa lepakko meininkiä mitään neiteilyä prkle.
ja kävi vienosti 1 kk ajan vessatiloissa p***mässä:Sitten tuli arki ja huhhuh sitä kaasun määrää.seinät ryskyy välillä.
kultakimpale.ala hommaa kaasulla käyvä auto ja muija autoon.
tollanen vois pyörittää kevyesti mut käsitelkää tulitikkuja varovasti.vau mikä aarre sullon!
kallista ylläpitää vain.Jo toinen parisänky menossa.Edelliset kappaleina.
mitenkähän sitä voisi kerätä tai säilöä sitä kaasua?Nestekaasuun soitto?
astiaan, kun on ylösalasin vesiastiassa.Sitten vaan korkki kii.
Niin ne tekee kaasulaitoksellakin.Suurinpiirtein.
hymy pyllyyn!
ei kiitos piereskelevälle tai röyhtäilevälle ... kertoo siitä, ettei huomioi muita, etenkin jos harrastaa sellaista ekoilla treffeillä.
paha haju on yksi luotaantyöntävimmistä asioista..
kannattaisi muuttaa ruokavaliota ja/tai elintapojaan, kaasu ei ole kenenkään suolistolle edes terveellistä. moni on laktoosiallerginen tietämättään ja luulee, että "kaasuttelu" kuuluu normaaliin ruoansulatukseen,no,no.
jätettyäni pois maitotuotteet jäi pois myös ilmavaivat, joita ilmaantuu heti, jos syön vahingossa maitotuotteita.
tämä kaasuttelukulttuuri kertoo niin suomalaisten "metsäläisyydestä"
Minä olen ilmeisesti "elitistinen", kuten joku asian täällä ilmaisi, koska ei tulisi mieleenkään päästellä pieruja eikä röyhtäilyjä vieraiden eikä tuttujen läsnä ollessa. Muutenkin kotona osaan kiittää ja sanoa ole hyvä omalle rakkaalleni. Ilmankos on viihtynyt kanssani jo 15 vuotta.
mä olen aina ihmetellyt ihmisiä jotka ei tajua luonnon kulkua.äänistä puhumattakaan.
kiusallista jos lähipiiri rupee kaatumaan ympäriltä...joten sentään jotkut tavat on säilytettävä?
Laktoosi- intoleranttina tiedän mitä pitää välttää ettei ilta mene pilalle ;)
Minulla myös kotimaisten jauhojen oheella ylimäräisten hiilihydraattien sopivuus mun vatsalle on kauhistus.eli välttelen niitä.Joskus himoan ruisleipää ja kärsin seuraukset.
Parisuhteessa jos ei kestä kumppaninsa luonnollisia ääniä, hajuja, makuja, saattaapi olla että päätyy ulkoruokintaan.Jompikumpi siis?
kyllä se on niin, että se hajuhaitta päätyy ulkoruokintaan. enpä ole koskaan ollutkaan kenenkään "sisäruokinnassa", joten ei ole tullut testattua, minkälaisiin hajuhaittojen sietämisiin voisi venyä.... kyllä itsensä hyväntuoksuisena ja puhtaana pitäminen on osa itsestä huolehtimista...