Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kylpylässä

Suljin pukukaapin oven ja pujotin kuminnauhaa ripustetun avaimen nilkkani ympärille. Ylläni oli vain pyyhe ja toisessa kädessäni roikotin uikkareitani. Astelin lämmintä kivilattiaa pitkin saunaosastolle. Avasin pyyhkeeni ja nostin sen seinäkoukkuun yhdessä uikkareitteni kanssa. Otin pitkän suihkun ja siirryin höyrysaunan aromikkaisiin löylyihin. Ilma oli usvasta sakeaa ja tuoksui aavistuksen mintulle. Iho hikosi nopeasti ja kosteus valui seinillä. Kehoni rentoutui ja raukeus alkoi vallata alaa. Poistuin, otin vielä suihkun ja puin sitten pienet uikkarini päälleni.

Allasosaston ilma oli lämmin. Astelin portaat veteen ja aloin hiljalleen lipua pitkin kiemurtelevia altaita. Välillä lepäilin porealtaassa, välillä annoin putoavan veden hieroa niskaani. Tunsin oloni rennoksi, miellyttäväksi.

Hän astui sisään allasosastolle; hoikka, kauniskasvoinen ja naisellinen nainen. Rinnat olivat kiinteät ja lantion kaari kaunis. Hänellä oli yllään bikinit, joiden läpi nännit erottuivat selvästi. Alaosa pingottui piukasti ja häpykumpu kohosi kiihottavasti hänen reisiensä välissä. Hän heittäytyi veteen ja uiskenteli hitaasti minua kohti. Seisoin vesisuihkun hierottavana ja katselin häntä hymyillen. nainen vastasi hymyyni ja tuli viereeni ja painoi seinustan nappia. Voimakkaat vesisuihkut alkoivat hieroa häntä veden alla. Suihkut suuntautuivat vuoroin sivusta, vuoroin alta. Väistämättä suihku osui välillä haaroihini ja saivat kehoni värähtämään halusta. nainen katsoi minuun ja hänen kasvonsa juorusivat hänen tuntevan samoin.

Nainen piti kaakelireunan kahvoista kiinni ja asetteli itseään paremmin. Tiesin suihkun suuntautuvan nyt hänen alavatsaansa, reisille ja haaroihin. Hänen huulensa raottuivat ja kasvot värähtivät. Samoin kävi kalulleni, joka alkoi hiljalleen paisua ja kovettua uikkareitteni puristuksessa. Nainen vilkaisi minuun raukeasti ja vei toisen kätensä rinnalleen. Kuin ohimennen hän sipaisi rintansa kärkeä katsoen minuun ja itseään suihkussa liikuttaen. siirryin lähemmäksi ja menin hänen viereensä pitäen toisella kädellä altaan reunasta kiinni.
-Se tuntuu miellyttävältä.. tuo suihku.., sanoin hymyillen.
-Niin tuntuu.., hän sanoi aavistuksen punertuen. Ojensin jalkaani ja kosketin hänen säärtään. Hän antoi jalkani koskettaa omaani ja vastasi silittelyyn omalla jalallaan. Rohkaistuin ja asetuin hänen taakseen. Nainen puski peppuaan hiukan taaksepäin ja painoi pakaroitaan kevyesti etumustani vasten. kova kaluni tuntui selvänä kohoumana haaroissani ja hän liikutteli hitaasti peppuaan pitkin syliäni. Himo tulvahti lävitseni ja huokaisin hiljaa. Vein käteni veden alla hänen rinnoilleen ja puristin niitä kevyesti. Puristin nännit sormieni väliin ja tunsin niiden kovettuvan hitaasti. Naisen pää taipui hieman taaksepäin ja peppu painautui tiukemmin kulliani vasten.

Asetuin hänen sivulleen ja annoin käteni liukua rinnalta alemmas. Tunsin bikinien reunan ja sen alla kohoavan kummun. Kurotin kättäni alemmas ja painoin sen vasten hänen vakoaan. Käteni hieroi hitaasti pitkin vedoin hänen kuumaa haaraansa vesisuihkun avustaessa kättäni. Nainen avasi reisiään ja päästeli pieniä äännähdyksiä. Vilkuilin hieman levottomana ympärilleni, sillä puuhastelumme alkoi olla jo liian läpinäkyvää. Nainen liikutti lanteitaan ja hieroi vakoaan kättäni vasten. Tunsin kuinka hänen kätensä laskeutui kohti etumustani ja sormet puristivat kaluni vartta. Sormet liikkuivat uikkarien päällä pitkin kulliani ja saivat sen kivikovaksi. Himo oli sietämätön.

-Tulisitko mun luo tämän jälkeen?, kysyin kuiskaten. Nainen katsoi minuun ja nyökkäsi sitten.
-Huone 212, sanoin ja hymyilin. Nainen vastasi valloittavalla hymyllään ja kuin hyvästiksi puristi napakammin kaluani.
-Minä tulen.., hän sanoi ja irrottautui minusta ja ui kohti portaita. Kiertelin ympäri altaita odottaen seisokkini rauhoittumista ja siirryin sitten pikavauhtia suihkun kautta pukuhuoneeseen ja edelleen huoneeseeni.

Odotin häntä farkut ja t-paita ylläni. Minuutit tuntuivat tunneilta ja hetken aloin jo ajattelin, ettei hän tulisikaan. Istuuduin sängynreunalle ja huokaisin syvään, kun oveen koputettiin. Ponnahdin ylös ja avasin oven. Nainen astui sisään. Hänellä oli yllään löysähkö paita, kireät housut ja hän tuoksui aivan ihanalta.
-Kiva nähdä taas.., sanoin ja siirryin hänen taakseen seisomaan. Siirsin hiuksia sivuun ja suutelin hentoa niskaa kevyesti. Nainen kallisti päätään ja vei kätensä reisilleni. Sormet puristelivat jalkojani ja hän antoi päänsä taipua olkaani vasten. vein käteni hänen etupuolelleen ja avasin paidan nappeja yksitellen. tartuin paitaan kiinni ja vedin sen hänen yltään. Suutelin olkapäitä ja painoin käteni liivien peittämille rinnoille. Nännit tuntuivat selvästi sormissani ja hiplasin niitä kiusoitellen. Hän siirsi kätensä väliimme ja hankasi farkkujeni etumusta puristaen välillä kaluni sormiensa väliin. Hieroin rintoja ja suutelin lakkaamatta kaulaa ja niskaa. Käteni laskeutuivat hänen nivusilleen ja niitä hieroen vedin häntä tiukemmin itseäni vasten. Hän paineli peppuaan pienin liikkein kovaa kulliani vasten. Pakarat tuntuivat ihanilta etumuksellani.

Työnsin hänet edelläni sängyn viereen. Edelleen hänen takanaan seisten avasin hänen housunsa ja tartuin vyötärönauhaan. Kyykistyen vedin piukat pöksyt nilkkoihin ja hän nosteli jalkansa ulos niistä. Nopeasti näpläsin vyöni ja farkkujeni napit auki ja potkin omatkin housuni lattialle. Hänen stringinsä upposivat pyöreiden pakaroiden väliin. Hän nousi sängylle jääden kontilleen reunalle. Itse pysyin edelleen lattialla. Hän nojasi kyynärvarsiinsa, selkä notkolla ja peppu pystyssä. Satiininen kangas pingottui piukaksi hänen vakonsa päälle. tartuin pakaroihin ja hyväilin niitä pyörivin liikkein. Hän painoi päänsä tyynyä vasten ja vain nautti hyväilyistäni. Tartuin vasemmalla pöksyihin, kiristin ne tiukaksi vaon päälle ja vein oikean käden haaroihin. Tunsin kankaan jo kostuneen ja silittelin sormenpäilläni kuumaa vakoa satiinin läpi. Välillä annoin koko käteni hieroa voimakkaammin hänen kuumaa haaraansa, välillä sormeni hiplasivat kevyesti vakoa, välilihaa ja anusta. Hän huohotti jo raskaasti ja keinutti peppuaan anovasti edessäni.

Painoin hänen stringinsä reisille ja levitin turvonneita huulia. Pillu kiilteli liukkaana ja märkänä kasvojeni edessä. Hän tunsi hengitykseni vaollaan ja yllättäen painoin kieleni vakoon ja aloin nuolla häntä pitkin vedoin takaapäin. Hän ulvahti ja puski kosteaa luolaansa kasvojani vasten pyörittäen lanteitaan. Painelin peukalolla anusta ja annoin kieleni kiemurrella joka sopukassa. tavoitin kielelläni klitoriksen, annoin kielen upota hänen sisäänsä ja välillä kiemurteleva kieleni vaelteli pakaroilla ja välilihalla. Nainen vikisi ja uikutti ja huokaili kaluani sisäänsä. Jatkoin vielä hetkisen ja sitten kohottauduin riisuen alushousuni.

Kullini seisoi valmiina. Se heilahteli vasten kimmoisia pakaroita ja hipaisi välillä märkää vakoa. Tartuin kaksin käsin lanteista ja hain hyvää asentoa. Tartuin kullin varteen ja ohjasin sen vasten kiimasta kiiltelevää vakoa. Hieroin kaluani hänen kuumaa haaraansa vasten ja liukkaus kasteli kaluni kiilteleväksi. nainen puski peppuaan ja vaati aisaa sisäänsä. Asetin sen kohdalleen ja annoin upota sentin pari. Nainen jäykistyi paikoilleen ja keskittyi kullin liukumiseen sisäänsä. Puristin lanteista ja painoin hitaasti lanteillani. kalu alkoi upota kuumaan vakoon. liha puristui varteni ympärille ja ajatusteni perukoilla ihastelin tuon vaon piukkuutta. Hiljaa pillu avautui ja otti kuuman ja kivikovan kullini kokonaan sisäänsä. Kulli sojotti hänen sisällään ja liikkeemme saivat sen hieromaan pillun seinämiä upeasti.

Olin jo laukeamaisillani ja aloin hiljalleen vetää kalua ulos. Kulli kiilteli poistuessaan aukosta, pysähtyi aivan huulilla ja painautui uudestaan kokonaisuudessaan hänen sisäänsä. En kyennyt enää pidättelemään itseäni vaan aloin kiihdyttää tahtia. Sormeni tarttuivat hänen pakaroihinsa, puristelivat ja levittivät niitä. Hän työnsi itseään taaksepäin naimiseni tahtiin ja pehmeät pakarat läpsähtelivät ihanasti syliäni vasten. Kiimani oli hupussaan ja aloin naida niin lujaa ja nopeasti kuin pystyin. Nainen ulisi ja rinnat keinahtelivat liikkeittemme tahdissa. Hän kurotti kätensä haaroihinsa ja hieroi klittaansa. Kulli syöksyi sisään ulos vauhdilla ja pillu litisi äänekkäästi. Nainen alkoi kouristella ja hänen alavatsansa alkoi kiristyä. Nainen kurotti pidemmälle ja kun tunsin kynsien hiplaavan ja kutittelevan pallieni alapintaa, en kyennyt enää pidätellä kauempaa. Rajusti iskien upotin äärimmilleen paisunutta kulliani vakoon. muutama raju isku ja se alkoi sykkiä ja kouristella. Pillu oli kiristynyt piukaksi paketiksi kaluni ympärille orgasmin kourissa ja otti nyt paineella roiskuvat spermani syvälle sisäänsä. Sormeni upposivat pakaroihin ja polveni olivat pettää alta. Nainen uikutti, keinutti peppuaan ja vavahteli tulemisensa ansiosta. Pitkään ja hartaasti sykki kaluni kunnes hiljalleen se alkoi rauhoittua. Hieroin vielä hetken etumustani hänen ihanaa peppuaan vasten ja vetäydyin sitten taaksepäin. Spermaa valahti kaluni mukana hänen reisilleen ja valui hiljalleen alaspäin. Hän pudottautui vatsalleen ja kääntyi sitten kyljelleen. Nousin vuoteelle hänen viereensä samoin kyljelleen ja vein käteni hänen niskaansa. Suutelimme hellästi ja asettelimme jalkamme lomittain. Märkä vako hieroi reittäni vasten ja yhä paisunut, liukas kaluni hipoi hänen alavatsaansa. Hän hymyili ja hiplasi kaluni vartta sormillaan. Suukottelimme ja koskettelimme toisiamme kevyesti.

Hitaasti alkoi kaluni taas kasvaa kiusoittelevien sormien hipaisuista. Hän kääntyi selälleen ja kävin hänen päälleen makaamaan. Olin reisien välissä ja tunsin kullillani märän vaon kuuman kosketuksen. Suutelin nännejä ja painelin lantiotani vasten hänen lanteitaan. Hän silitti selkääni, veti kasvoni omiensa lähelle ja suuteli minua intohimoisesti. Olin jo valmis uusintaan.
57819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tämähän oli loistavaa, kirjoita lisää!

Äänestä
  • juu-u.. ja Hän antoi ....

    Äänestä

todella loistavaa työtä! Novellien parhaimmistoa, jatka samaan malliin! Lisää vaan...

Äänestä

Tuota tarvittais lisää tänne roskapostin joukkoon..!

Äänestä

tätä lisää!
aivan loistavaa!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moisturer kirjoitti:

Suljin pukukaapin oven ja pujotin kuminnauhaa ripustetun avaimen nilkkani ympärille. Ylläni oli vain pyyhe ja toisessa kädessäni roikotin uikkareitani. Astelin lämmintä kivilattiaa pitkin saunaosastolle. Avasin pyyhkeeni ja nostin sen seinäkoukkuun yhdessä uikkareitteni kanssa. Otin pitkän suihkun ja siirryin höyrysaunan aromikkaisiin löylyihin. Ilma oli usvasta sakeaa ja tuoksui aavistuksen mintulle. Iho hikosi nopeasti ja kosteus valui seinillä. Kehoni rentoutui ja raukeus alkoi vallata alaa. Poistuin, otin vielä suihkun ja puin sitten pienet uikkarini päälleni.

Allasosaston ilma oli lämmin. Astelin portaat veteen ja aloin hiljalleen lipua pitkin kiemurtelevia altaita. Välillä lepäilin porealtaassa, välillä annoin putoavan veden hieroa niskaani. Tunsin oloni rennoksi, miellyttäväksi.

Hän astui sisään allasosastolle; hoikka, kauniskasvoinen ja naisellinen nainen. Rinnat olivat kiinteät ja lantion kaari kaunis. Hänellä oli yllään bikinit, joiden läpi nännit erottuivat selvästi. Alaosa pingottui piukasti ja häpykumpu kohosi kiihottavasti hänen reisiensä välissä. Hän heittäytyi veteen ja uiskenteli hitaasti minua kohti. Seisoin vesisuihkun hierottavana ja katselin häntä hymyillen. nainen vastasi hymyyni ja tuli viereeni ja painoi seinustan nappia. Voimakkaat vesisuihkut alkoivat hieroa häntä veden alla. Suihkut suuntautuivat vuoroin sivusta, vuoroin alta. Väistämättä suihku osui välillä haaroihini ja saivat kehoni värähtämään halusta. nainen katsoi minuun ja hänen kasvonsa juorusivat hänen tuntevan samoin.

Nainen piti kaakelireunan kahvoista kiinni ja asetteli itseään paremmin. Tiesin suihkun suuntautuvan nyt hänen alavatsaansa, reisille ja haaroihin. Hänen huulensa raottuivat ja kasvot värähtivät. Samoin kävi kalulleni, joka alkoi hiljalleen paisua ja kovettua uikkareitteni puristuksessa. Nainen vilkaisi minuun raukeasti ja vei toisen kätensä rinnalleen. Kuin ohimennen hän sipaisi rintansa kärkeä katsoen minuun ja itseään suihkussa liikuttaen. siirryin lähemmäksi ja menin hänen viereensä pitäen toisella kädellä altaan reunasta kiinni.
-Se tuntuu miellyttävältä.. tuo suihku.., sanoin hymyillen.
-Niin tuntuu.., hän sanoi aavistuksen punertuen. Ojensin jalkaani ja kosketin hänen säärtään. Hän antoi jalkani koskettaa omaani ja vastasi silittelyyn omalla jalallaan. Rohkaistuin ja asetuin hänen taakseen. Nainen puski peppuaan hiukan taaksepäin ja painoi pakaroitaan kevyesti etumustani vasten. kova kaluni tuntui selvänä kohoumana haaroissani ja hän liikutteli hitaasti peppuaan pitkin syliäni. Himo tulvahti lävitseni ja huokaisin hiljaa. Vein käteni veden alla hänen rinnoilleen ja puristin niitä kevyesti. Puristin nännit sormieni väliin ja tunsin niiden kovettuvan hitaasti. Naisen pää taipui hieman taaksepäin ja peppu painautui tiukemmin kulliani vasten.

Asetuin hänen sivulleen ja annoin käteni liukua rinnalta alemmas. Tunsin bikinien reunan ja sen alla kohoavan kummun. Kurotin kättäni alemmas ja painoin sen vasten hänen vakoaan. Käteni hieroi hitaasti pitkin vedoin hänen kuumaa haaraansa vesisuihkun avustaessa kättäni. Nainen avasi reisiään ja päästeli pieniä äännähdyksiä. Vilkuilin hieman levottomana ympärilleni, sillä puuhastelumme alkoi olla jo liian läpinäkyvää. Nainen liikutti lanteitaan ja hieroi vakoaan kättäni vasten. Tunsin kuinka hänen kätensä laskeutui kohti etumustani ja sormet puristivat kaluni vartta. Sormet liikkuivat uikkarien päällä pitkin kulliani ja saivat sen kivikovaksi. Himo oli sietämätön.

-Tulisitko mun luo tämän jälkeen?, kysyin kuiskaten. Nainen katsoi minuun ja nyökkäsi sitten.
-Huone 212, sanoin ja hymyilin. Nainen vastasi valloittavalla hymyllään ja kuin hyvästiksi puristi napakammin kaluani.
-Minä tulen.., hän sanoi ja irrottautui minusta ja ui kohti portaita. Kiertelin ympäri altaita odottaen seisokkini rauhoittumista ja siirryin sitten pikavauhtia suihkun kautta pukuhuoneeseen ja edelleen huoneeseeni.

Odotin häntä farkut ja t-paita ylläni. Minuutit tuntuivat tunneilta ja hetken aloin jo ajattelin, ettei hän tulisikaan. Istuuduin sängynreunalle ja huokaisin syvään, kun oveen koputettiin. Ponnahdin ylös ja avasin oven. Nainen astui sisään. Hänellä oli yllään löysähkö paita, kireät housut ja hän tuoksui aivan ihanalta.
-Kiva nähdä taas.., sanoin ja siirryin hänen taakseen seisomaan. Siirsin hiuksia sivuun ja suutelin hentoa niskaa kevyesti. Nainen kallisti päätään ja vei kätensä reisilleni. Sormet puristelivat jalkojani ja hän antoi päänsä taipua olkaani vasten. vein käteni hänen etupuolelleen ja avasin paidan nappeja yksitellen. tartuin paitaan kiinni ja vedin sen hänen yltään. Suutelin olkapäitä ja painoin käteni liivien peittämille rinnoille. Nännit tuntuivat selvästi sormissani ja hiplasin niitä kiusoitellen. Hän siirsi kätensä väliimme ja hankasi farkkujeni etumusta puristaen välillä kaluni sormiensa väliin. Hieroin rintoja ja suutelin lakkaamatta kaulaa ja niskaa. Käteni laskeutuivat hänen nivusilleen ja niitä hieroen vedin häntä tiukemmin itseäni vasten. Hän paineli peppuaan pienin liikkein kovaa kulliani vasten. Pakarat tuntuivat ihanilta etumuksellani.

Työnsin hänet edelläni sängyn viereen. Edelleen hänen takanaan seisten avasin hänen housunsa ja tartuin vyötärönauhaan. Kyykistyen vedin piukat pöksyt nilkkoihin ja hän nosteli jalkansa ulos niistä. Nopeasti näpläsin vyöni ja farkkujeni napit auki ja potkin omatkin housuni lattialle. Hänen stringinsä upposivat pyöreiden pakaroiden väliin. Hän nousi sängylle jääden kontilleen reunalle. Itse pysyin edelleen lattialla. Hän nojasi kyynärvarsiinsa, selkä notkolla ja peppu pystyssä. Satiininen kangas pingottui piukaksi hänen vakonsa päälle. tartuin pakaroihin ja hyväilin niitä pyörivin liikkein. Hän painoi päänsä tyynyä vasten ja vain nautti hyväilyistäni. Tartuin vasemmalla pöksyihin, kiristin ne tiukaksi vaon päälle ja vein oikean käden haaroihin. Tunsin kankaan jo kostuneen ja silittelin sormenpäilläni kuumaa vakoa satiinin läpi. Välillä annoin koko käteni hieroa voimakkaammin hänen kuumaa haaraansa, välillä sormeni hiplasivat kevyesti vakoa, välilihaa ja anusta. Hän huohotti jo raskaasti ja keinutti peppuaan anovasti edessäni.

Painoin hänen stringinsä reisille ja levitin turvonneita huulia. Pillu kiilteli liukkaana ja märkänä kasvojeni edessä. Hän tunsi hengitykseni vaollaan ja yllättäen painoin kieleni vakoon ja aloin nuolla häntä pitkin vedoin takaapäin. Hän ulvahti ja puski kosteaa luolaansa kasvojani vasten pyörittäen lanteitaan. Painelin peukalolla anusta ja annoin kieleni kiemurrella joka sopukassa. tavoitin kielelläni klitoriksen, annoin kielen upota hänen sisäänsä ja välillä kiemurteleva kieleni vaelteli pakaroilla ja välilihalla. Nainen vikisi ja uikutti ja huokaili kaluani sisäänsä. Jatkoin vielä hetkisen ja sitten kohottauduin riisuen alushousuni.

Kullini seisoi valmiina. Se heilahteli vasten kimmoisia pakaroita ja hipaisi välillä märkää vakoa. Tartuin kaksin käsin lanteista ja hain hyvää asentoa. Tartuin kullin varteen ja ohjasin sen vasten kiimasta kiiltelevää vakoa. Hieroin kaluani hänen kuumaa haaraansa vasten ja liukkaus kasteli kaluni kiilteleväksi. nainen puski peppuaan ja vaati aisaa sisäänsä. Asetin sen kohdalleen ja annoin upota sentin pari. Nainen jäykistyi paikoilleen ja keskittyi kullin liukumiseen sisäänsä. Puristin lanteista ja painoin hitaasti lanteillani. kalu alkoi upota kuumaan vakoon. liha puristui varteni ympärille ja ajatusteni perukoilla ihastelin tuon vaon piukkuutta. Hiljaa pillu avautui ja otti kuuman ja kivikovan kullini kokonaan sisäänsä. Kulli sojotti hänen sisällään ja liikkeemme saivat sen hieromaan pillun seinämiä upeasti.

Olin jo laukeamaisillani ja aloin hiljalleen vetää kalua ulos. Kulli kiilteli poistuessaan aukosta, pysähtyi aivan huulilla ja painautui uudestaan kokonaisuudessaan hänen sisäänsä. En kyennyt enää pidättelemään itseäni vaan aloin kiihdyttää tahtia. Sormeni tarttuivat hänen pakaroihinsa, puristelivat ja levittivät niitä. Hän työnsi itseään taaksepäin naimiseni tahtiin ja pehmeät pakarat läpsähtelivät ihanasti syliäni vasten. Kiimani oli hupussaan ja aloin naida niin lujaa ja nopeasti kuin pystyin. Nainen ulisi ja rinnat keinahtelivat liikkeittemme tahdissa. Hän kurotti kätensä haaroihinsa ja hieroi klittaansa. Kulli syöksyi sisään ulos vauhdilla ja pillu litisi äänekkäästi. Nainen alkoi kouristella ja hänen alavatsansa alkoi kiristyä. Nainen kurotti pidemmälle ja kun tunsin kynsien hiplaavan ja kutittelevan pallieni alapintaa, en kyennyt enää pidätellä kauempaa. Rajusti iskien upotin äärimmilleen paisunutta kulliani vakoon. muutama raju isku ja se alkoi sykkiä ja kouristella. Pillu oli kiristynyt piukaksi paketiksi kaluni ympärille orgasmin kourissa ja otti nyt paineella roiskuvat spermani syvälle sisäänsä. Sormeni upposivat pakaroihin ja polveni olivat pettää alta. Nainen uikutti, keinutti peppuaan ja vavahteli tulemisensa ansiosta. Pitkään ja hartaasti sykki kaluni kunnes hiljalleen se alkoi rauhoittua. Hieroin vielä hetken etumustani hänen ihanaa peppuaan vasten ja vetäydyin sitten taaksepäin. Spermaa valahti kaluni mukana hänen reisilleen ja valui hiljalleen alaspäin. Hän pudottautui vatsalleen ja kääntyi sitten kyljelleen. Nousin vuoteelle hänen viereensä samoin kyljelleen ja vein käteni hänen niskaansa. Suutelimme hellästi ja asettelimme jalkamme lomittain. Märkä vako hieroi reittäni vasten ja yhä paisunut, liukas kaluni hipoi hänen alavatsaansa. Hän hymyili ja hiplasi kaluni vartta sormillaan. Suukottelimme ja koskettelimme toisiamme kevyesti.

Hitaasti alkoi kaluni taas kasvaa kiusoittelevien sormien hipaisuista. Hän kääntyi selälleen ja kävin hänen päälleen makaamaan. Olin reisien välissä ja tunsin kullillani märän vaon kuuman kosketuksen. Suutelin nännejä ja painelin lantiotani vasten hänen lanteitaan. Hän silitti selkääni, veti kasvoni omiensa lähelle ja suuteli minua intohimoisesti. Olin jo valmis uusintaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu