Elikkä tuollaasia halpoja kiikaria pitääs kattella halpaan kivääriin.Kumpi on parempi?hinnat on hyvin samat 125e ja 120e.lintuhommiin olis tarkoitus ostaa kyseinen kiikari.kiitoksia vastauksista.
Vastaukset 2
- Bushmän
Ei kai näiden välillä voine olla isoa laatueroa, mutta Bushnelliin minä roponi pistäisin.
- maziz
itellä ollunna tuo busnelli muutaman vuoden pienarin päällä, ihan käypänen peli. säädöt toimii niinku pitääkin. Kuvanlaatuahan tuon hintaluokan vehkeiltä ei kannata odottaa. Mutta jos suurennosta tarvitset noin paljon nii en yhtään käypäisyyttä kevyt rekyyliseen aseeseen epäile.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 61986
- 57961
- 93807
- 51748
- 41649
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois219616- 40560
- 49558
- 66555
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79543