jos

itku

sori jos häiritsen teidän juttuja. mun poikani on nyt edes mennyt.: tiedustelen: olisiko joku kiinnostunut aku ankan vuosikerroista 1994 lähtien. jos ei, niin voitteko neuvoa mistä sitten kyselen. t. maikki

1

746

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Jos haluat ne myydä yhtenä läjänä niin kysy paikkakuntasi divareista, eli antikvariaateista, tarjousta. Joskin pelkään etteivät maksa kovin paljoa ja kaikki eivät vältämättä edes huoli.

      Toinen mahdollisuus on viedä kirpparille ja myydä kokonaisina vuosikertoina.

      Jos rahalla ei ole väliä niin lahjoita pois; jos suvusta tai naapurustosta löytyy Ankka-ikäisiä, tai sitten annat esim. jollekin lastentarhalle tai lastensairaalaan tai neuvolaan tms. paikkaan odotushuonelukemistoksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 75
      1131
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1124
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1014
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      968
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      34
      727
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      53
      634
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      39
      632
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      567
    Aihe