Tarvitseeko Bangkokissa

Malarialääkkeitä (yhdyntää varten)
Entäpä tukisukkia ?
Riittääkö 5000 THB vuorokaudeksi ?
En ole täynyt , mutta Lapissa kävin .



,
1782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Malarialääkitys: Älä ota, väsyttää ja tekee oikkuja viinan ja viagran kanssa. Yhdyntään et tarvi kuin sopivan kohteen ja kondomin (en suosittele kohteeksi malariasääskeä).

Tukisukka? Penikseen vai jalkaan?

5000 TBH riittää Bangkokissa ja Pattayalla.

Lapissa olet jo tottunut kusetukseen, ns. LapinLisään joten voit huoletta matkailla myös Phuketissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Burlesco Grotesco kirjoitti:

Malarialääkkeitä (yhdyntää varten)
Entäpä tukisukkia ?
Riittääkö 5000 THB vuorokaudeksi ?
En ole täynyt , mutta Lapissa kävin .



,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu