tämä palsta on

vetää uskovaisia puoleensa kuin kärpäspaperi.

Itse aiheen mukainen jutustelu jää täysin ja homma menee kilteistä kilteimmänkin aidon kivitalon omistajan kannalta vittuiluksi uskovaisia kohtaan.
2276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taas on sipokauppias vetänyt herneet nenään kun totuuden kuuli.

Äänestä
  • Kivitalo on kivitalo vaikka voissa paistaisi ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuin ateismipalsta, kirjoitti:

vetää uskovaisia puoleensa kuin kärpäspaperi.

Itse aiheen mukainen jutustelu jää täysin ja homma menee kilteistä kilteimmänkin aidon kivitalon omistajan kannalta vittuiluksi uskovaisia kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu