sanon vaan

täällä on niin tyhmiä kysymyksiä nää pellet ei tiä mopoista mitään?.....kulkeekohan mun mopo kovempaa kun poraan vähän penkkiä?
4105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole olemassa tyhmiä kysymyksiä, mutta tyhmiä vastauksia kyllä!

Äänestä

kyllä täällä tiedetään, kunhan osataan kysyä. Mutta kun poraat keskelle otsaa niin sit helpottaa - kulku ja moni muukin...

Äänestä
  • Moi,

    oletko vähän tyhmä, luuletko oikeasti, että moposi kulkee lujenpaa kun poraat penkkiin reijän? Olet aika älykäs ihminen.

    Äänestä

sun ison mulkun siihen 5mm reikään niin siitä se saa valkosta tahnaa ja rupee kulukee..tai sit heität sitä tahnaa sun tankkiin...se on kuin nitro glyserinii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaan kirjoitti:

täällä on niin tyhmiä kysymyksiä nää pellet ei tiä mopoista mitään?.....kulkeekohan mun mopo kovempaa kun poraan vähän penkkiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu