taas simsistä ;)

Mulla on ötökkäongelma.

Siis saako ne laumassa pyörivät ötökät pysyvästi
pois? Vai onko niihin jotain ennaltaehkäisevää
toimintoa? Niitä tuntuu tulevan aina sillontällön
joka taloon. Eihän niistä nyt niin suurta vaivaa
oo, mut ärsyttää juosta niitten perässä ;)
1244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niitä tulee kaikille...esim pese aina astiat ja
vie roskat ni niit ei tuu ja käy ite suihkus myös.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bug kirjoitti:

Mulla on ötökkäongelma.

Siis saako ne laumassa pyörivät ötökät pysyvästi
pois? Vai onko niihin jotain ennaltaehkäisevää
toimintoa? Niitä tuntuu tulevan aina sillontällön
joka taloon. Eihän niistä nyt niin suurta vaivaa
oo, mut ärsyttää juosta niitten perässä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu