onko joku muu ihastunu itteään paljo vanhempaan naiseen ja ookko tehny jotain?
musta mun kaverin äiti on tosi upee pakkaus, sellanen hoikka mutta isot tissit, nätin näkönen ja pitkä tukka ja se käyttää sellasii lyhyitä tiukkoi hameita. mitähä se sanos jos tietäs?
musta mun kaverin äiti on tosi upee pakkaus, sellanen hoikka mutta isot tissit, nätin näkönen ja pitkä tukka ja se käyttää sellasii lyhyitä tiukkoi hameita. mitähä se sanos jos tietäs?
Vastaukset 4
Vanhimmat
pyydä siltä saisko pillua niin varmasti saat.
sillä kokemuksella se imisi kulliasi mahtavasti.
sitten heität lastisi sen suuhun.sellaiset naiset
just tykkää kyrvistä ja suihinotoista.
pyydä siltä vielä torttua.saat varmasti!
Tää on sit totta et älkää tulko selittelee mitää paskaa! No käyn aika usein meijän lähel olevas kaupas mis on aika usein sellai 30v myyjä (ite olin sillon 15) . No mä nään sitä aika usein linkussa ku mennää samaan paikkaan. Kerran jäin taas iha normaalisti siin pysäkil pois ku se myyjä tuli siihe juttelee mun kaa, no sit ku oltii juteltu aikamme se vaan sano et "kiinnostaisko pano". Mä siin vähä aika ihmettelin ja ajattelin et, kerranha tätä vaan eletään ja tokasin siihe et "mikäs siinä" no me mentii niille ja se hoidettii hommat. Sen jälkee ei olla ee sjuteltu, mut hyvä mieli jäi vaikka poikuus meniki. Suosittelen kaikille kokeilemaan vanhempaa naista, niilt oppiiki kaikkee kivaa.
vaikuttaa tosi kuumalta muijalta ja ois varmaa mahtavaa päästä painaan sitä, ku mua kiinnostaa just tollaset stylet vanhemmat 30-40w muijat
kaikki ne on ison kalun puutteessa