ERO TULI, ASUNTOA TARVITAAN

Eron takia tarvitsisin nopeasti uuden edullisen asunnon Järvenpää- Helsinki alueelta. Opiskelen, joten vuokran pitää olla alhainen. Ottakaa yhteyttä jos pystytte auttamaan!
41690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos olet opiskelija, niin eiköhän kaikista edullisimmat asunnot ole Helsingin opiskelija-asuntosäätiöllä. Ja tähän aikaan vuodesta on eniten valinnanvaraakin.

Äänestä

hei,

etkö olisi ostamassa asuntoa? Meillä olisi myynnissä kiva rivitalo kaksio omalla pihalla espoon vierestä :) hintapyynti 175 000e vm.2007

Äänestä
  • omaa asuntoa ei ihan vielä tässä vaiheessa viitsi edes harkita.

    Äänestä

  • saadaan kohde kartalle. Näkyykö meri pihalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ttiii kirjoitti:

Eron takia tarvitsisin nopeasti uuden edullisen asunnon Järvenpää- Helsinki alueelta. Opiskelen, joten vuokran pitää olla alhainen. Ottakaa yhteyttä jos pystytte auttamaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu