Osat 2,3 ja 4 myynnissä. Onko muita jotka hyppii kattoon? Kakkonen oli kyllä tosi teaseri, jospa kolmonen tai edes nelonen on _enemmänkin_. ;)
-FAKE-
Kaito
7245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tosin hypin kattoon lähinnä siksi, ettei ole rahaa. Omistan vain ykkösosan ja kakkososan olen periaatteessa nähnyt OVA:na. Fake on aivan ihana. Dee on idolini ^^ (Bikkyä tietysti unohtamatta ;D)
Voi kamala että se kakara osaakin olla ärsyttävä! Mä odotan koko ajan että Dee pääsee hakkaamaan sen. Aina keskeyttämässä parhaat kohdat... XD
Bikkyhän on sympaattinen ._. Osasyy tähän mielipiteeseen voi olla myös se, että OVAssa Bikkyn äänenä on yksi parhaista seiyuista ever, eli Matsumoto Rika.
*ei oo nähny OVA:a* *sniff* JJ on sympaattinen kiilusilmä! X) Dee vois olla vähän kiltimpi sille, ku JJ niin siitä tykkää..
No en mä ihan kattoon tässä hypi, mut odottelen innolla kolmatta osaa... Pitäisi olla jo postissa tulossa tänne päin... ^_____^
Mä taas odottelen että sais joulun jälkeen kerättyä rahaa, vois sitte ostaa sitä mangaa. Blah. Sen seiskan haluaisin, ku vihdoin päästään NC-17-osioon ^_^ Heh...
Seiskassako ne vasta pääsee asiaan?! Jesus mullahan on vielä kolme kirjaa matkaa! Miten ihmeessä ne _voi_ viivytellä niin kauan?!