Tuulin irc-viesti

Nyt sekin ujuttaa ircin kautta kommentteja:

10.03.2009 18:05    Kaikkea ei tarvi sietää, hyvin sinä jaksoit uskoa että asiat menee parempaan päin. Pettäjä pettää uudelleen, usko pois. Ja vielä kun luottamuskin menee, ei ole paluuta. Voimia!!!

10.03.2009 19:28 Kiitos. Ja tottahan tuo on, sitä vaan helposti on liian kiltti ja hyväksyy paskaa niskaansa liian kauan.
5646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Tuossa Iltalehdessä oli asiallista tekstiä kummaltakin, eiköhän nyt jo jätetä tämä tähän ja sammutetaan valot BB-talosta. Hyvää jatkoa kummallekin tahoillaan.

    Äänestä

että Tuuli on joutunut kestämään kaikenlaista matkan varrella, mutta on halunnut kuitenkin selvittää asiat ja kaikesta huolimatta jatkaa. Tero ei ole niin pulmunen kuin jotkut näyttävät uskovan. Kyllä pettämistä on ollut jatkuvasti. Raukkamaista Terolta on koko ajan ollut esittää muuta.
Raukka mikä raukka.

Äänestä
  • Raukka mikä raukka:(

    Äänestä

  • se asia on kirjoitti:

    Raukka mikä raukka:(

    siihen kun toista ei paljon kiinnostanut, mutta kun on niin ripustautuvaa tyyppiä niin kaikki kelpaa, petti tai ei. Ja kuka sen tietää mitä on käynyt, Tero vaan se fiksumpi eikä mollaa toista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


‹(•¿•)› kirjoitti:

Nyt sekin ujuttaa ircin kautta kommentteja:

10.03.2009 18:05    Kaikkea ei tarvi sietää, hyvin sinä jaksoit uskoa että asiat menee parempaan päin. Pettäjä pettää uudelleen, usko pois. Ja vielä kun luottamuskin menee, ei ole paluuta. Voimia!!!

10.03.2009 19:28 Kiitos. Ja tottahan tuo on, sitä vaan helposti on liian kiltti ja hyväksyy paskaa niskaansa liian kauan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu