Kulli turpoaa

Balaniitti ilmeisesti tuli kullinpäähän.

Hävettää mennä lääkäriin.
61543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jos sattuu vaikka naislääkäri.

Äänestä
  • kievelee niin pirusti ja turpoaa

    Äänestä

joskus tulee mieleen että jumala on sadisti

Äänestä
  • on mies. Naisilla on enemmän ja pahempia vaivoja/huolia/murheita/paineita/heihin kohdistuvia ennakkoluuloja ja odotuksia.

    Äänestä

siinä tuli, nopsaan päivystävälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anteeksi... kirjoitti:

Balaniitti ilmeisesti tuli kullinpäähän.

Hävettää mennä lääkäriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu