Kissanpennnut jätettiin roskikseen kuolemaan

Tämä on todella järkyttävää! Miten joku saatta tehdä noin kissoille?!!!

http://www.keskipohjanmaa.fi/gen/547892.asp
4378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

PIMEITÄ!

Äänestä

Toi on NIIN paskamaista! :/ pienet, söpöt, viattomat kissat! MIKSI, MIKSI,MIKSI!!?? :´(

Äänestä

Joku eläimistä täysin piittaamaton pystyy noin tekemään!!

Äänestä

Todella uskomatonta! Suoraan sanottuna vituttaa, että tuollaisia ja monta kertaa vielä pahempia, ihmisiä on ylipäänsä nykyään olemassa! Kyseessä ihan varmaan joku sellainen ihminen, kuka ei viitsi laittaa kissan leikkaukseen muutamaa kymppiä rahaa, ja näin epäinhimillisillä keinoilla koitetaan päästä kissoista eroon. Toivottavasti kyseinen tyyppi jää kiinni, ikävä kyllä tuomiot Suomessa on kovin kehnot eläinrääkkäys ja laiminlyöntitapauksissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hävetää olla Kokkolasta! kirjoitti:

Tämä on todella järkyttävää! Miten joku saatta tehdä noin kissoille?!!!

http://www.keskipohjanmaa.fi/gen/547892.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu