Kosiminen

miten/missä

kertokaas naiset tämmöselle äijjän köriläälle,joka ei tajuu romantiikasta oikein mitään,että mikä olis teidän mielestä kaikkein romanttisin tapa kosia ja missä/miten?

5

1758

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • s5jh7k7

      toki meitä naisia on moneen lähtöön ja joillekin se ainoa oikea tapa on suurieleisesti, itse taas olen sitä mieltä, ettei tarvitse mitään erikoista, kosinta itse tekee siitä hetken, mutta pääasia että ootte kahden, ei mitään häslinkiä, ei ravintolassa, se on jo aika klisee.. jos teillä on joku paikka, vei tyttö kävelylle sinne.. tee ruokaa ja tarjoa jälkiruuaksi itsesi... loppuelämäksi.. ei parane miettiä liikaa, tai menee hankalaksi! Onnea!

    • johonkin jännään paikkaan k...

      kuten avaimenperään,tai vitamiinipurkkiin...ja kun naises löytää sen ja tulee kysyyn mikä se on,kosi.

    • tyylisesti

      Millainen puolisosi on "tyyliltään"? Keksi jotain joka liittyy hänelle tärkeään asiaan, esim. harrastukseen, niin hän näkee että arvostat häntä.

      Minä olen urheilijatyyppiä ja rakastan luontoa. Mieheni kosi minua iltamyöhään lenkkipolulla, kun olimme kävelyllä. Polvistui viereeni yhtäkkiä ja luulin jo että hän sai jonkun kohtauksen.. Täydellinen yllätys! Kun pujotimme sormukset sormiin, sammuivat valot lenkkipolulta ja jäimme katselemaan ihanaa tähtitaivasta. Ajoitus oli täydellinen ja mies suunnitellut tapahtuman aika tarkkaan. Oli myös kysynyt asiasta etukäteen isältäni, mikä oli mielestäni tosi hieno ele :)

      • Pidän Kii

        Siis aivan ihana kosinta! :) Itsekin olen urheilullinen ja samoin myös mieheni. Toivoisin, että jonakin päivänä hän onnistuisi yllättämään minut samalla tyylillä


    • klgdfklgdgkl

      Ensin vedät ihan törkeet lärvit ja siitä se sitten lähtee...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe

      Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido
      Maailman menoa
      117
      3643
    2. Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa

      Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.
      Maailman menoa
      39
      3211
    3. Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin

      Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t
      Ähtäri
      139
      2774
    4. Ikävä sua j-mies!

      Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦
      Ikävä
      19
      2426
    5. En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym

      Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v
      Ikävä
      15
      2323
    6. Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota

      "Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain
      Maailman menoa
      212
      2121
    7. Tykkäys ei tarkoita

      yhtään mitään!
      Ikävä
      36
      2085
    8. Tässä on sielunkumppanisi postilaatikko

      Laita postia sielunkumppanillesi 💌❤️
      Ikävä
      121
      1896
    9. Tarvitseeko

      kaivattusi suojelua?
      Tunteet
      35
      1894
    10. Mulle riittäisi halaukset

      Ja juttelut mut sulle ei taida riittää
      Ikävä
      29
      1891
    Aihe