Onko teillä täällä kokemusta kissanmaidosta nimeltä Athena?? Sininen pieni purkki. Meillä menee tosi hyvin silloin kun sitä antaa.
Vastaukset 6
- ostin sellaisen
ja huomasin kotona, että kyljessä lukee ettei se sovi pennuille.
En ole uskaltanut avata purkkia koska en voi olla varma voinko antaa sitä 2kk ikäisille pennuille.
Jos joku osaa vastata samalla tähän dilemmaan(siis voinko antaa?) niin kiitos.- kisuli85
Oletko kokeillut whiskassin maitoa sitä saa tietääkseni antaa pennulle käy katsomassa lisää tietoa www.whiskas.fi
- N.N.
...minä en kyllä antaisi pennulle, jos kerran purkissa varta vasten sanotaan, ettei se pennulle sovi.
Meillä ei kyseinen maito uponnut...Whiskas kylläkin.
- Janhenia
asian ajaa, kun ostat purkillisen hyla-maitoa :)
Tuosta Athena-purkista ei ole mitään tietoa, en ole itse kaupoissa nähnyt. - Anonyymi
Ostin eka kerran kissalleni (10v) Athena maitoa. Latki mielellään pienen määrän märkäruuan jälkiruuaksi. Oksensi tunnin päästä ruuan ja maidon. Sama toistui myöhemmin samana iltana. Ei siis sopinut minun kissalleni.
- Anonyymi00006
Mun 2:lle kissalle sopii hyvin, annan reilut loraukset lämpimänä iltaisin, tukee nesteytystä kun kissat juovat yleensä niukasti. Hyvä lisä ruokavaliossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3001040Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni61857- 76825
- 69712
- 67691
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et39668Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34577- 43570
- 48507
- 40505