Kuuluvat yhteen kovina arvoina.mutta miksi lehdet:kirjoitta että niiden romutus revenny ja syytettynä jopa keuruulta joku??
-Minkälaista väkeä kadettikoulu suoltaa ulos::hyvä veli järjestelmä "hupu.tupu ja lupu hannu hanheineen" taitaa hapertua ku WTC-tornitkin?
-Minkälaista väkeä kadettikoulu suoltaa ulos::hyvä veli järjestelmä "hupu.tupu ja lupu hannu hanheineen" taitaa hapertua ku WTC-tornitkin?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olet jämäs jättäny.
Laittaan ongelmat ruotuun.Timossa PRESIDENTTI ainesta SUOMEEN. jos siihen virkaan ei pääse.Sit valittava Keuruulle kaupungin johtajaksi.
Nykyinen on hyvä ja pätevä mies.
Ei tarvitse vaihtaa kehenkään.
Pitää vaihtaa kansa, eikä johtajaa.
Terkkariin ja hamoset päälle.Timo TA on tosimies.
VÄHÄN "MUTTA" ASIAA.
Ilmeisen yleistä suomessa.voidellaan ja juotetaan.syötetään.maksetaan kalliit metsästys/ erä retket.eikä noi kohdehenkilöiden autotkaan ihan ladoja oo.ettei olis WINCAPITAN rahojakin mukana.rosmot on rosmoja.eivät muutu vaikka voimariinissa paistaisi.yleensä myös avioipuoliso samaistuu.
epäillen. olisko VAAPAMUURARIT loosseineen siirtyny pannssarivaunu osastollekkin.??
Haiskahtaa WINCAPITAN haaralta.
pyraamiidilta.
harmi ku keuruullekki osuu noita syyteharkinta rosmoja.varmaankin tullut junalla mäntästä.
Sit tulee jämyjä € upseereja ja nämä vanhat körmyt joutaa ...............?
Minihameet.siistiä