Talent house oulu - LÄÄKIS

wheretogo

haluaisin tietää mitä mieltä olitte talent housen järjestämästä valmennuskurssista lääkistä varten (te, jotka sen ootte käyny). Ite harkitsen kyseistä kurssijärjestäjää, mutta olen vähän kahden vaiheilla sillä olen lukenut ihan vastakohtaisia palautteita.

"Oulun paras on ainakin Talent house. Heillä on ehdottomasti tasokkain opettajakaarti, eikä hintakaan ole niin kallis kuin joillakin kilpailijoilla. "

"Järjestelyt todella surkeat, kaikille oppilaille ei ole saatu materiaaleja ja asiaa ei hoideta eteenpäin, vain selitellään mitä ihmeellisimmillä syillä ja siirretään vastuuta. Rahoja ei ole saanut takaisin takuusta huolimatta, vaikka niin on luvattu! Osa porukasta harkitsee keskeyttämistä ja kurssin lopettamista surkeiden järjestelyiden ja opettajien takia."

VALAISKAA MINUA, KIITOS! :)

3

1470

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eka vuosi

      Ei kukaan voi kurssia kommentoida, kun kurssia ei ole järjestetty aikaisemmin, koska toimii ensimmäistä vuotta.

      Palaute on heidän tänä keväänä alkaneesta kurssista.

      • Kysy kurssilaisilta

        Ensimmäistä vuotta järjestettävä kurssi, jolla on muka 80 % sisäänpääsy. Anna mun nauraa!

        Oppilaat eivät ole kuulemma saaneet rahojaan takuusta takaisin, yrityksellä oppilaat riitelee järjestäjän kanssa, osa on keskeyttänyt jo ja järjestäjä koittaa sammutella paloja hyssyttelemällä kaikkia hiljaiseksi. Kurssin hinta on epäselvä, järjestäjän sivuilla kerrotaan että kurssin hintaa pudottamalla puoleen osallistujien määrä nousi. Eli älä maksa täyttä hintaa ja älä maksa mitään ennen kuin olet saanut materiaalit!


      • Osallistua
        Kysy kurssilaisilta kirjoitti:

        Ensimmäistä vuotta järjestettävä kurssi, jolla on muka 80 % sisäänpääsy. Anna mun nauraa!

        Oppilaat eivät ole kuulemma saaneet rahojaan takuusta takaisin, yrityksellä oppilaat riitelee järjestäjän kanssa, osa on keskeyttänyt jo ja järjestäjä koittaa sammutella paloja hyssyttelemällä kaikkia hiljaiseksi. Kurssin hinta on epäselvä, järjestäjän sivuilla kerrotaan että kurssin hintaa pudottamalla puoleen osallistujien määrä nousi. Eli älä maksa täyttä hintaa ja älä maksa mitään ennen kuin olet saanut materiaalit!

        En oikeasti tajua tätä kun jostain kannon alta nousee jokin nevöhöörd-kurssi, alkaa heti keskustelu että "Hey, c'moon tulkaa kaikki tälle ihme kurssille ja pitäskö mun mennä?"

        Siis niinku miks? Ei vittu mitään kokemusta, ei saa rahoja takas, koekanina vittu ekaa kertaa hemmetin tärkeässä pätkässä elämässä? Hinnat pitäisi olla jo aika halvatun alhaalla että mä menisin tuommoiselle. Aika hiton surkeaa mainostusta, jos tää on sen kurssin järkkääjän alottama.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      31
      5703
    2. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      13
      4182
    3. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      196
      2379
    4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      166
      1770
    5. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      79
      1696
    6. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      35
      1477
    7. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      14
      1375
    8. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      74
      1355
    9. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      224
      1204
    10. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      94
      1195
    Aihe