Hattrick ongelma

Hatrikki meni rikki.
3691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joka on rikki.

Äänestä

Tää helvetin keskustelualue on mennyt rikki

Äänestä
  • tämän "keskustelualueen" vika on siinä että tänne on eksyneet vain ne pienisieluiset vittuilijat ja ne jotka vihaavat hattrickkiä!
    jos joku....joskus kauaan kauaan sitten avasi jonkin mielenkiintoisen keskustelun niin se meni muutamassa päivässä hirveäksi vittuiluksi ja nälvimiseksi.
    joten jos on jotain järkevää sanottavaa niin kannattaa hakea konffista sellainen puu missä sinun ajatuksiasi arvostetaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Trikkipikki kirjoitti:

Hatrikki meni rikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu