Telan vaihto ohjeet lynx 3900/forest

Hei.

Löytyykö joltain ns kädestä pitäen ohjeita telan uusimiseen?
44143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

www.kelkkalehti.fi...keskustelut....

Äänestä
  • Vanha pois ja uusi tilalle.

    Äänestä

suositan jatkoksi mikäli joudut jatkamaan alustaa.

Itsellä edessä vielä alustan irtiotto ja lyhennys kyseiseen 3-3,5 cm pituiseksi.

Toivottavasti tästä oli jollekkin apua tulevaan projektiin.

Niin ja tosiaan kaverin tarvit tähän hommaan jos haluat säästyä ärräpäiltä.

Loppuun vielä kelkka ja malli: lynx forest fox 440 vm. 2001

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarvitaan kirjoitti:

Hei.

Löytyykö joltain ns kädestä pitäen ohjeita telan uusimiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu