Nikon D50

Mitä mieltä olette Nikon D50:sestä?
5552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä kamera.

Äänestä

Voittaa D3X:n kaikessa ihan 100-0 ruotsi suomi. Prööt!

Äänestä

Hintaluokkaansa nähden aivan ylittämätön.
Pari vuotta ollut kovassa käytössä enkä ole hankintaani katunut.

Äänestä
  • n.20 000 kuvaa D50 ja n.1000 kuvaa D90 takana, ja ainoa mitä D50 voi sanoa että on se loistava kamera millä tavalla vain mitattuna.

    Äänestä

Voin mennä ostaa D50:sen ihan huoleta ;D

Kiitti vastauksista! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


^_- kirjoitti:

Mitä mieltä olette Nikon D50:sestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu