Näin eilen yöllä keskustassa outoja lintuja (3 Kpl). Mistähän linnuista oli kysymys?. Tässä vähän kuvausta.
Minihame. (sulonsa paljasti kyykkiessä)
Avoin, paljastava kaula-aukko. (Rinnat pullahti tarjolle kumarrettaessa)
Läpikuultava paita. (Nännit näky)
Oiskohan ollut ilolintuja, mitä luulette? Ainaki oli tosi hot. Meinas näpit palaa.
Outoja lintuja...
4
368
Vastaukset
- Lahdesta?
Tuli vielä mieleen, että lahdesta ei varmaankaan löydy sellaista munaa, mikä naisen tyydyttää. Ne on tullut ilmeisesti katasastamaan Heinolan kovakullisemmat miehet.
Missäs muuten miehesi oli viimeyönä.. kysyn vaan? Ehkä juuri sinunkin kannattaisi kysyä mieheltäsi, jos oli yön poissa kotoa tai hiipi aamulla aikaisin. Tuntui ainakin olevan kovastikkin vientiä miehillä. Tuo lintujuttu ei ollut mikään vitsi, vaan tapahtui oikeesti eilen yö aikaan! keskustassa! - iteppä aattelen..
.. Jos miehesi tuli aamulla yöreissulta viereesi sänkyyn ja halusi naiskennella. Tiedä mitä tauteja se sinuun tartutti, jos kuitenkin oli ollut noiden ilolintujen kanssa vaikka kolmestaan. Kyllähän ne kimppakivaa lähtee, kunhan vain massii löytyy.
Jos olette persaukisia, älä kuvittele liikoja, että noikaan olisi sinun räkästä ukkoa huolinut. Niillä on korkeampi taso kuin sinulla, joka huolit sänkyysi kaikentasoiset juopot, joilla räkä roikkuu poskessa. Eli ei pysy edes sylki suussa, eikä kuset rakossa. :) - lintutieteilijä
Joo, kyl ne pulut ihan paikkakunnalta on. Ne h......kikset on aina siellä missä ei tarvita. Hyvä, että oli silmänruokaa. Sillä hengenruokaa niistä ei saa!!!!
- hengen..
tuotteel tekee. "rahaa likoo"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016349
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814879Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1033144Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302972Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262195Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191576Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?931149Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3381145Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311066- 48844