http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/837721?niinisto_sauli
Vastaukset 6
- Uutinen?
tuokin piti tuoda.
Viisaasti tehty- mikä ettei?
Eipähän olisi tuotakaan muuten saanut tietää.
- Nimetön
Eli ei väärin otsikoida, että Niinistö teki avioehtosopimuksen. Spimukseen tarvitaan kaksi.
- maatuska.
..., jonka sivulta otsikko on. Itse asiassa olet tietysti oikeassa.
- ovat fiksuja.
Eihän Jenni nainut rahaa, vaan rakkauden. Noin olisin itsekin tehnyt. Aikoinaan vaan mieheni ei halunnut avioehtoa. Halusin silloin osoittaa, etten arvosta tavaraa/rahaa, vaan HÄNTÄ itseään.
Heille ehtii vielä yhteistäkin kertyä riittämiin. - kun ikäero on valtava
Ikinä ei tiedä kenenkään naisen motiiveja jos menee naimisiin oman isänsä ikäisen miehen kanssa. Saako muuten Saulin nuorikko hyvät lesken eläkkeet jos leskeksi pääsee/joutuu joskus? Kauanko pitää olla oltu avioliitossa jotta hyvät leskenedut saa?
Itse en menisi kahden vuoden seurustelun perusteella virallistamaan suhdetta mutta monet naiset painostaa mahdollisimman nopeesti naimisiin kun siitä hyötyy jossain muodossa aina ja pääsee varakkaamman puolison tuloista paremmin hyötyyn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911457
- 831002
- 66887
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su361861Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t170825- 92753
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61585- 45477
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta126473- 31434