Ura vaarassa

Huolestunut henkilö

Sekä Paula Koiviniemi itse että levy-yhtiönsä ovat valinneet kummallisen tien uuden levyn julkaisun ja jakelun suhteen; vain Iskelmä-radiossa. Ja mehän ei sitä kanavaa kuunnella!!P joten miksi miksi? tämä moka on tehty. Sopii ihmetellä Paulankin tätä vaikka lopun uransa. Saattaa kuuntelijat vähentyä kun vain tuolla kanavalla esiintyy.

"Paula Koivuniemen toukokuussa julkaistavan 'Nainen' -albumin nimikappale ja esikoissingle soi Iskelmässä naistenpäivän kunniaksi perjantaista lähtien. Kappaleen voit kuulla vain Iskelmästä."

3

753

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olli Kolaa

      Onko se Paula itse?

    • 1987

      Business is business....

    • Pasi

      "Nainen" kuuluu muillakin kanavilla. Biisi on noussut jo listoillekin, mm. Radio Top 20 -listalle (joka on paikallisradioiden lista, debytoi sijalla 20 viikolla 13), Radio Suomen soitetuimmat -listalle (debytoi sijalla 3 viikolla 12) ja Tätä Suomi Tanssii -listalle (debytoi sijalla 15 huhtikuun alun listalla).

      Biisi soi siis vain aivan aluksi vain Iskelmäradiossa, nyt jo muuallakin, joten voit heittää huolesi :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      179
      11622
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8164
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      58
      6086
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      170
      5043
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      31
      4807
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      40
      4411
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      107
      4313
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      109
      3734
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3300
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1801
    Aihe