Se siitä

11703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kiitti hyvästä linkivinkistä :) Tuota minulla ei ollutkaan...

Äänestä

Kiitti linkkivinkistä. Tuota minulla ei ollutkaan.

Et onnistunut kuitenkaan pilaamaan päivääni :) Perdón amigo.

Äänestä

Mistä kesästä?? Nyt on talvi, myös kanarialla.

Äänestä
  • kesä viikon verran ja kuuma olikin.

    Äänestä

ookelle ja ota helvetin paljon vaatetta mukaan ja ei ollut se eilinen neuvo myöskään huono idea. Ja kaveri se vain vuodesta vuoteen menee tuonne paleltuu...mutta kaikki tietää että päästähän se viiraa ja pahasti. Taitaa enemmän se Mikko kiinnostaa sittenkin?

Äänestä
  • lopettaa ne kateuden purkaukset tällä palstalla??
    Kyllä sut jokainen tunnistaa.

    Eikä noi ilmat palmasissa viikonlopulla kovin huonot ole.
    Onnea vaan sulle loskakelissä tarpomiseen, minä lähden palmasiin.

    Äänestä

  • En ole köyhä enkä kippee kirjoitti:

    lopettaa ne kateuden purkaukset tällä palstalla??
    Kyllä sut jokainen tunnistaa.

    Eikä noi ilmat palmasissa viikonlopulla kovin huonot ole.
    Onnea vaan sulle loskakelissä tarpomiseen, minä lähden palmasiin.

    http://www.wunderground.com/global/stations/60030.html

    Äänestä

  • Äläkä uhkaile, näkee että häiskä ei osaa mitään tehdä kunnolla. Jos suomalainen mies jotakin lupaa, niin silloin on myös pidettävä sanansa. Mutta oletko mies? Vai hiiri. Ja tuosta vaateasiasta, ajattelin käydä pelastusarmeijan kirppiksellä ostoksilla, simmarit, kummarit ja pipo (joka ei takuulla kiristä). Yritän katsoa jos siellä olisi sinun vanhojasi, niitä joita joskus toit Jamaikan reissultasi, kun luulit olevasi Bob Marley. Hasta luego!

    Äänestä

  • täällä hermot menee ja ilkeäksi heittäydyn, mutta nyt on pakko sanoa että HAISTA sinä pitkä paska! Kaluat kuin koira luuta eli anna jo olla.

    Äänestä

  • Mitä näet?
    Munaan tukehtuvan kateellisen homppelin joka haluaisi päästä matkalle, mutta ei pääse kun mieshuorien ostaminen vie koko minimipalkan.
    Kaiken lisäksi palelet täällä Suomessa vuodesta toiseen ja vihaat kaikkia jotka pääsevät etelän aurinkoon.

    Äänestä

  • jo tän palstan, eks sä millään malttais pysyä vek täältä, ku et kuitenkaa muuta ku riitaa haasta, haukuskelet muita ja horiset niistä ihme sääolosista, tajuut sä ollenkaan miten dillenä sua pidetään?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesästä kirjoitti:

http://www.eltiempo.es/puerto-de-la-cruz.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu