Operation flashpoint piraatti!

Niin ku luin Mbnetin keskustelusta että,operation
flashpoint huononee tietyn aika välein
tekstuureja häviää ja muuta (onkohoan totta)!
onko teillä kokemusta tällaisesta osatan kyllä
aidonkin version,että saa päivitykset toimaa.

No eip muuta Kiitos!
3262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Totta on, piraatit pyllyyn!

Äänestä
  • vitut se mitää huonone!!

    Äänestä

  • WAREZRULEZ kirjoitti:

    vitut se mitää huonone!!

    sillä itse pelin tekijät (bohemia interactive) on kehittänyt sellaisen systeemin, että piraatti-versiot ei kestä ikuisuuksia vaan ne ikäänkuin näivettyvät ajan mittaan enemmän ja enemmän kunnes lakkaavat toimimasta kokonaan.

    Totta tämä eikä mitään p*ska puhetta!

    Ei piratismille!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mää kirjoitti:

Niin ku luin Mbnetin keskustelusta että,operation
flashpoint huononee tietyn aika välein
tekstuureja häviää ja muuta (onkohoan totta)!
onko teillä kokemusta tällaisesta osatan kyllä
aidonkin version,että saa päivitykset toimaa.

No eip muuta Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu