Hei!
Löytyykö mukavaa seuraa 35-v. heteronaiselle. Voit olla mies/nainen tai porukka, mutta yksin on tylsä nähdä paikkaa ja käydä syömässä. Itselläni on tarkoitus päästä hetekesi pois Suomesta ja nauttia rentouttavasta lomasta.
Viihteelläkin olisi kiva käydä, mutta joka ilta en ole ole menossa,vaan fiiliksen mukaan.
Odottelen postia. :) [email protected]
Turkin Alanyaan lähtijöitä 9.5.09???
4
513
Vastaukset
- nuorekas48
Olen menossa Alanyaan 9.5 ja olen siellä kaksiviikkoa.
Kenen matkatoimiston kautta olet lähdössä? Oletko aikaisemmin ollut kohteessa? voisit laittaa viestiä minulle [email protected]
- nuorekas48
vsimies kirjoitti:
Kenen matkatoimiston kautta olet lähdössä? Oletko aikaisemmin ollut kohteessa? voisit laittaa viestiä minulle [email protected]
Moi. Matkani on Tjäreborgin. Olen ollut Alanyassa useamman kertaa. Viime kesänä kävin viisi kertaa. Olen ollut Lomamatkan, Deturin, Aurinkomatkojen ja Tjäreborgin matkoilla. Minusta nämä Tjäreborgin matkat ovat olleet parhaita, siksi varasin tämämkin matkan sieltä. Kieli taitoa mulla ei paljoa ole mutta hyvin olen tullut toimeen siellä.
nuorekas48 kirjoitti:
Moi. Matkani on Tjäreborgin. Olen ollut Alanyassa useamman kertaa. Viime kesänä kävin viisi kertaa. Olen ollut Lomamatkan, Deturin, Aurinkomatkojen ja Tjäreborgin matkoilla. Minusta nämä Tjäreborgin matkat ovat olleet parhaita, siksi varasin tämämkin matkan sieltä. Kieli taitoa mulla ei paljoa ole mutta hyvin olen tullut toimeen siellä.
Hei!
Kiva juttu. Itse olen menossa Fnnmatkojen kautta.
Mihinkä aikaan sinun lento lähtee? minulla klo 0600 aamulla. Olisi kiva vaihtaa kuulumisia mieluiten sähköpostin kautta. Mullakin aika heikko kielitaito, mutta aina olen matkalla joten kuten pärjännyt. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja13014310Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va295944SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545505Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3014349HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.394107"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1053671Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant63592Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223548Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan632645Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.931438