Royal Canin maxi baby dog

Ketkä ovat syöttäneet koiranpennulleen tätä? mihin ikään asti ja minkä rotuinen koirasi on? Kiitos vastauksista :)
2328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Dobermannille syötin reilun 4kk ikäiseksi. Meille ei sopinut ollenkaan. Söi järjettömiä määriä, kasat olivat myös dinosauruksen luokkaa, silmät rähmivät reilusti ja turkki hilseili.
Mutta se mikä toimii toisella ei välttämättä toimi jokaisella! =)

Äänestä
  • niinhän se on ettei kaikki sovi kaikille :) mutta kiitos vastauksestasi :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


£££ kirjoitti:

Ketkä ovat syöttäneet koiranpennulleen tätä? mihin ikään asti ja minkä rotuinen koirasi on? Kiitos vastauksista :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu