Niin että mistä vois netistä kattoo pokémon-jaksoja. Tähän asti oon kattonu niitä megavideosta, mutta kun se niiden lataaminen on alkanut käydä niin hitaaksi ja tökkiväksi ettei niitä enää jaksa oottaa 45 minuuttia että voi kattoo yhen jakson. Joten auttakaa pliiiiiish (älkääkä sitten ehdottako youtubea).
Help needed!
6
296
Vastaukset
- rndm.
Serebiistä voit lukea kaikki jaksot (englanniksi) ja katsoa kuvat. kuvat ehkä noin sekunnin välein, joten melkein kuin video :)
- p3k str kid
tuolta löytyy jaksoja (englanniks)
oon kattonu monesti ja sit sieltä löytyy paljon muitakin animeja ja tälläsii
(luulisin)- jamin10
Oli kamalasti kokeita, joten en ole ehtinyt koneelle. Juu eli tämä DBZ-zone.orgissa on Pokémon-jaksoja englanniksi ja paljon muita animeja kuten Digimon, Dragon Ball sarjat, Naruto sun muut tällaiset. Hyvä sivu on:
http://dbz-zone.org/
P.S. :offia: Sain musiikin kokeesta 10 ;D
- diivu_87
No eihän niit tarvii lataa.. sen ks van valitesee jakson minkä kattoo tai etti sen ja paina play ni siit se lähte muutaman sekunnin kuluttuu ainkinmun mielstä,vaai ookko muka omalle koneelle ladannu jaksoi?
- weirdguy
Tarkotin vaan sitä kun painoin sitä playta niin se ei kerenny ladata sitä tarpeeksi nopeasti joten se pysähteli aina muutaman sekunnin välein.
- weirdguy
weirdguy kirjoitti:
Tarkotin vaan sitä kun painoin sitä playta niin se ei kerenny ladata sitä tarpeeksi nopeasti joten se pysähteli aina muutaman sekunnin välein.
Ja onkelma on jo ratkennu, mutta kiitos vaan kaikille avusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32721Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062541Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42239Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321443
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141433- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011134Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201053Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938