Ole nyt kerran oikealla asialla ja pengo tämä Härkösen asia perusteellisesti kun olet asiantuntija. Eikä aina keppiä rattaaseen heittämässä niinkuin tähän asti olet tehnyt.
Kalevi Rahkola Huomio
kaupunkilainen veron maksaja
4
797
Vastaukset
- Kalevi big
Kyllä Kalevin pitää alkaa puolustamaan, Kokkolalaisia huono-osaisia, koska Kokkolan kaupungin virkamiehet ja politiikot, eivät tunne lain koukeroita, niin hyvin kuin Kalevi iso R.
- Kaleville
Tää Härkös homma ei ole Kalevin juttu ollenkaan. Tässä ei saa jarrutettua mitään suunnitelmaa.
- Ei EI EI
Se mies on niin monessa sopassa jo itsensä munannut,meille veronmaksajille rahanmenoa aiheuttanut,että parempi olis laittaa linnaan koko mies!!!
- pahan tekoon?
Olet ihan pihalla, säästöjä tulee aina kun estää Kokkolassa töppäily toimintaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1074662Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293433No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452390- 491514
- 361423
- 381236
- 141142
- 1591036
- 271028
- 6954