Akusta?

Meni aikoi sitte kiinalaine M4 rikki ja nyt aattelin ottaa vian selville ja luulen, että akku o syypää, koska ei kai siinä mikää muukaa kaapissa voi mennä rikki :D
Nii ni täsä tuli mukana 8.4V akku, ni jos tilais uuden, et onko välii onko isompi tai piänempi ku toi 8.4V ???
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riippuu sun aseesta kerrohan kuinka tehokas se on ja mikä merkkinen?

Äänestä
  • En oo varma, ku tälläne kiinalaine,mut paketis lukee BIM4 series carbine ja merkki on vissiinki Boyi. Lähtönopeutta en muista kovi tarkkaa, mut sanotaa vaik 90-110m/s. Tää on siis Fincoinsilta, enää ei siällä tälläst pakettia myydä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäbä kirjoitti:

Meni aikoi sitte kiinalaine M4 rikki ja nyt aattelin ottaa vian selville ja luulen, että akku o syypää, koska ei kai siinä mikää muukaa kaapissa voi mennä rikki :D
Nii ni täsä tuli mukana 8.4V akku, ni jos tilais uuden, et onko välii onko isompi tai piänempi ku toi 8.4V ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu