Doris Light autathan

Elämäänsä eksynyt

Mitä minulle näet tulevaksi,ero takana,oikeastaan kaksikin.Toinen juttuni vaan oli lyhyt tarina heti eroni jälkeen.Näetkö saavutanko onnen ja rakkauden pian,on paljon rakkautta jota haluaisin antaa,vain se oikea henkilö puuttuu.Jos näkisit miltä hän näyttää,vähän tuntomerkkejä olisi mukava tietää tai mitä puuhailee ammatikseen.Kaikkein tärkeintä tietysti on se rakastaako minua sydämestään.

1

95

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Elämäänsä eksynyt

      Lisään vielä kysymykseeni.Olen tuon eroni jälkeen muuttanut,hankkinut uuden työn ja kärvistellyt yksin koko talven,mutta kuten kerroin tuo eroni jälkeinen lyhyt suhde taitaa olla todella mennyttä.Olen ihastunut erääseen vaaleahkoon mieheen joka on kuljetusalalla,miten näet hänet tuleeko kuulumaan elämääni jatkossakin,onko hän suuri rakkauteni,vai onko häntä olemassakaan,jos on milloin todella hänet saan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      3
      2711
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2481
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      4
      2229
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      44
      1845
    5. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1433
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1413
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      176
      1145
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1124
    9. Persu ajoi autoa

      Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1
      Perussuomalaiset
      20
      1043
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      928
    Aihe