Onkohan jotain haittaa....

kun olen latadannut tavaroita ja skinejä ja sitten laittanut ne molemmat Skins-kansioon..?
Ne tavarat toimii pelissä kyllä ihan hyvin, vaikka eivät ole omassa kansiossaan.. :)
Mulla on Filemaid-ohjelma..
Kiits vastauksista!
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikai siitä mitään haittaa ole,jos ne toimii.. Mä itsekkin laitan ne tavarat joskus sinne Skins-kansioon :)

Äänestä
  • Nii..eikai siit mitää haittaa sit oo :D Kiitti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EtaNa kirjoitti:

kun olen latadannut tavaroita ja skinejä ja sitten laittanut ne molemmat Skins-kansioon..?
Ne tavarat toimii pelissä kyllä ihan hyvin, vaikka eivät ole omassa kansiossaan.. :)
Mulla on Filemaid-ohjelma..
Kiits vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu