rivarissa lohtajalla...viehän vähän kauemma kusella ja paskalle taloyhtiön pihassa !!
kolme isoo
hurttaa
10797
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tulehan sen lapiosi kanssa ja kerää ne koirien paskat niin minä syötän ne sulle,senkin paskahousu!
toivottavasti tää pariskunta älyy tehä sen!!!
kanttia keskustella asiasta koirien omistajan kanssa, pidä mölyt mahassasi ja syö ne paskakokkareet.
jos ei ite älyy........kannattasko luopuu noin isoista koirista......jos ei pysty niistä huolehtiin.... haloo???
...täällä SUOMESSA KOIRA ON MONELLE VAIN JA AINOASTAAN NAAPURIN KIDUTUSTA VARTEN LAITETTU:Joten muuta pois...ihan samoja kokenut kun sääkin ja HAUKUN KERA.
kyseinen tapahtumasarja saa alkunsa?
jos on varaa pitää kolmee hurttaa...kerää myös paskat ja vie kauemma kuselle......mutta, ne tahtoo lapsenki pyörivän koiriensa kuses.....takapihalla!
pitää vain huolen omista koiristaan omista paskoistaan ja omista lapioistaan. Vika useimmiten on siellä peilissä jos sinne itse kukin vähän useammin viitsisi vilkaista.
Missäpäin lohtajaa? Kadunnimi kitoos.
Who cares??!