david brown selematic 880 -vm66

onko kellään tietoa taavetin ohjaussimpukan kuoresta???????? meni oma halki. tuntuu,ettei taavettiin ei saa varaosia mistään. on soiteltu romuttamot ja purkaamot läpi!!!!! vielä kerran malli 880 vm.-66.
3908
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

soittanu koneliike pihlajaniemi "ylistaros" seinäjoella... Väittäisin, että sieltä kyllä löytyy osa kuin osa...

Äänestä

firmasta ku Kone-Sottinen Oy, niillä on purkutavaraa ja uutta juuri caseihin ja browneihin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vm-58 kirjoitti:

onko kellään tietoa taavetin ohjaussimpukan kuoresta???????? meni oma halki. tuntuu,ettei taavettiin ei saa varaosia mistään. on soiteltu romuttamot ja purkaamot läpi!!!!! vielä kerran malli 880 vm.-66.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu