Ihmettelyä

Brucekin on sitten purjehtimassa auvoiseen avioliiton satamaan itseään reilusti nuoremman alusvaate?mallin kanssa.

Mutta miksi miehet aina valitsevat exänsä näköisen nyxän?


http://celebgalz.com/wp-content/uploads/2008/10/442.jpg
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miehille tärkein nainen on äiti. Kaikki taitaa perustua juuri siihen. Miehet ottavat äitinsä näköisen naisen.

Äänestä
  • naimisissa eivätkä kumpikaan vaimot muistuta äitiäni eivätkä toisiaan. PÖH !!!! Brucea tietysti
    kiinnostaa tuoreempi tavara...............Kjäh kjäh!!

    Äänestä

olen huomannut ihan saman. Monta kertaa vieläpä... Mut kai se johtuu siitä, että monella on sellainen maku. Eli tykkää tummista ja pienistä tai vaaleista ja puheliaista..... Mut sillain se vaan menee. Joillain naisilla on sama juttu, valitsevat aina samansorttisen miehen vierelleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perjantaijuoruilija kirjoitti:

Brucekin on sitten purjehtimassa auvoiseen avioliiton satamaan itseään reilusti nuoremman alusvaate?mallin kanssa.

Mutta miksi miehet aina valitsevat exänsä näköisen nyxän?


http://celebgalz.com/wp-content/uploads/2008/10/442.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu