tyttöjätyttöjä...

Hansu 17

Tapasin yksis bileis yhen tytön ja me taidettiin hieman suukotella siinä illan päätyttyä.
Vaihdoimme siinä illan aikana meseossiakin ja aloimme pitää toisiimme sitä kautta yhteyksiä, tosin itse pidin tätä tyttöä hieman vahinkona, kun mulla oli jo tyttökaveri jonka kanssa tosin meni silloin huonosti. En sanonut tälle mitään, mutta kyllähän hän sen tajusi jotenkin, kun jotenkin vahingossa kerroin tälle sen. Tyttö oli mun kanssa samassa lukiossa.

Kuitenkin tyttö tuntui pitävän musta aika paljon mesessä, kun keskusteltiin, mutta jotenkin oltiin niin ujoja, ettei lukiolla juuri mitään juttua saatu aikaan koskaan, kateltiin toisiamme. Ihastuin häneen ja pian meni välit poikki tyttökaverin kanssa, kun hän oli koko ajan mustasukkainen.

Myöhemmin kysyin tätä ulos kanssani,eikä tämä oikeen sanonut asiaan mitään. kuitenkin hän oli vielä mukavempi mulle jne. Pari päivää myöhemmin kysyin uudestaan ja sen jälkeen se muuttu ihan oudoksi. Alkoi haastamaan riitaa ja tekee tahalleen mustasukkaiseksi. Ja lukiolla olin hänelle ihan ilmaa.

No ettehän te tiedä mitä se musta aattelee, mutta onko tuo nyt sitä, että tyttö ei pidä musta ja saan heittää hyvästit hänelle vai yrittääkö hän kostaa mulle aijemmat kokemuksensa mun kanssa?
Mitä mun pitäs tehdä ylipäätään koko asialle?

5

783

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että.........

      Ensinnäkin: oot ollu ihan vtun reilu sun tyttöystävälles!

      Mesessä pystytään puhumaan kaikenlaisista asioista, koska et näe keskustelukumppania ja esim hänen ilmeitään.

      TAISITTE suukotella illan päätyttyä? Olitteko kännissä?:D Kännissä nyt ainakin tehdään sitten mitä sattuu.

      Ehkä tyttö halusi vain olla kavereita ja siksi oli mukava sinulle mesessä.


      Vaikea sanoa!

      (ps saatoin mennä sekaisin tytöissä)

    • ............

      .. Hän tajusi millainen idiootti olet, petät tyttöystävääs ja niin edelleen. Kuka nyt sellasen kans haluaa olla? Ei kukaan. Paranna tapas.

    • .......................

      Itse en ainakaan seurustelisi sinunlaisesi selkärangattoman hyypiön kanssa.

      • Wrai

        Ehkä hänelle tuli pupupöksyyn? Tai hänelle se ol vain "Bileillan sekoilua." Niin kuin joku tuossa aiemmin jo sanoi, niin mesessä pystyy puhumaan mitä vain. Se on helppoa, kun toista ei näe. Minusta sinun kannattaisi unohtaa tuo tyttö


      • ,,,,,,,,,,

        todellakin ;o

        syytätkö tosiaan vaan tyttöystävääs ku teillä meni poikki.

        jos mä läimäyttelisin ihmisiä, sä olisit ekana listalla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      5
      2752
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2581
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      18
      2297
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      46
      1875
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1453
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1453
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1163
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1144
    9. Persu ajoi autoa

      Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1
      Perussuomalaiset
      20
      1063
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      948
    Aihe