alpine mrv-1507

onkos kokemuksia kyseisestä vahvarista?ois tommosta halpa pioneerin supia pyörittää...ainakin lupaa tehoa mutta onko hattiwatteja??
2296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos ääni säröytyy, ennenkuin ääni piisaa, tehoja on liian vähän jos ääntä tulee tarpeeksi.

Ja alpinella tehot pitää yleensä aika hyvin paikkansa, kunhan virtajärjestelmä virtakaapelit liitokset ym.. ovat kunnossa.

Äänestä
  • eikä tue tuota ominaisuutta.eli laskeeko tehonanto vai puskeeko mitä lupaa 4ohmiin sillattuna?virta kelpaa tämänhetkisellä kytkennällä:)eli kahteen ohmiin,mutta ei pätki jotta liekkö tuon kummempaa haittaa??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jump jump kirjoitti:

onkos kokemuksia kyseisestä vahvarista?ois tommosta halpa pioneerin supia pyörittää...ainakin lupaa tehoa mutta onko hattiwatteja??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu