Laittakaa linkkejä ulkomaisista (eurooppa&Ameriikka) liikkeistä, joista saisi varusteita hiukan suomen hintoja halvemmalla.
Kilpailukyvyttömät, Storm, Allright, EEspeed,
7
1874
Vastaukset
- Turo--lnkeri
http://www.allright.fi/ru/
http://www.storm-motor.fi/shop/PublishedService?file=page&pageID=18&freePage=440
http://www.ee-speed.com/
http://www.bikeworld.fi/raisio_auki.php
toi yks tosin on Raisiossa mut se ny on melkein ku ulkomailla- Kusimulkku...
kerro vielä parempia.
- halveta
Saas nähä josko kevään edetessä alkaisi kunnon varustealet noissa suomen liikkeissä niin voisi päivittää omat uusiin,toistaiseksi sen verran suolaiset hinnat että vanhoilla mennään kunnes lama iskee noihinkin...
- Sinulle linkkejä
www.nahkapuku-narisee.com
www.nahkapuku-rutisee.com
www.nahkapuku-natisee.com
www.nahkapuku-haisee.com
www.nahkapuku-kiiltää.com
www.nahkapuku-onkireä.com
www.nahkapuvussa-stondaa.com
www.musta-nahkahaalari.com
www.sinipunainen-nahkahaalari.com
www.mustapunavalkoinen-nahkahaalari.com
www.nahkapukumotoristit.com
www.pierut-nahkahaalarissa.com
Mm. edm. linkeistä voi saada hyviä ja edullisia PRÄKTÄNAHKAHAALAREITA!- u56u56u
Oletko kyllästynyt ihmisiin, jotka tulevat liikkeeseesi kokeilemaan ylihintaisia varusteita ja ilmoittavat ostavansa netin kautta mielummin.
- BST
store.scream-harley.fi
tiedä onko halpoja mutta laitoin nyt kumminkin... - Gixxu
Tässä muutama linkki hiukan eri tarkotuksiin.. Renkaita varten: http://www.rodamoto.es/OnLine/default.aspx Hanskoja, kypäriä yms.. http://mlol.de/ Esim.jarrulevyt ja muut suomessa sikakalliit osat.. http://www.sandybikespares.co.uk/ Eiköhän noista jo jotain löydy..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622502Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant899717Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.497669Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886438SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906166Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m595690Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495162HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204822Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074509Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,532780