Olen suunnittelilla leikkuuttaa uros kaukkarini.
Haluaisin kuitenkin kuulla toisten mielipiteitä ja kokemuksia,minkä ikäisenä kannattaisi leikkuuttaa ja muutoksista sen jälkeen.
kaukkarin
5
637
Vastaukset
- Kaukkari ihminen
Yleensä luonne ei näillä muutu juurikaan leikkauksen jälkeen.Näillä on niin vahva luonne yleensä että se leikkuuttaminen ei ainakaan auta luonteen paranemiseen vahva vartiointi vietti toden näköisesti on ja pysyy.
- juustopään omistaja
ja toipumista odotellaan...
- Juri
juustopään omistaja kirjoitti:
ja toipumista odotellaan...
uros kaukkari 23.03, vielä ei osaa sanoa mitään vaikutuksesta, mutta palataan astialle.
- laumiksen
omistaja leikkuuttaa koiransa sen takia että vartiointivietti poistuisi, tai sitten on tullut valittua väärä rotu.
- leikkaus
laumiksen kirjoitti:
omistaja leikkuuttaa koiransa sen takia että vartiointivietti poistuisi, tai sitten on tullut valittua väärä rotu.
no minä ainakin olen leikkuuttamassa omaa koiraani siksi,ettei nuo tyttöjen hajut niin paljoa kävisi nenään.Ja voi sen jälkeen pitää myös juoksujen aikaan tytön kanssa samassa tarhassa. Olen vain miettinyt ikää,että minkä ikäisenä se kannattaisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917335- 373897
- 453470
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402612- 2302605
- 402403
- 1292339
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292219Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202045- 451922