ei jaksa

käydä täällä näillä palstoilla,ei ole keskusteluissa enää mitää matkailuun liittyvää,on vaan ryssittelyä ja virolaisten haukkumista,tälläisiäkö me "fiksut" suomalaiset ollaan?
11660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tallinnan lautalla tai suunnittelemassa sinne menoa.
Se on kyllä viimeinen vaihtoehto, jota ei voi matkailuksi kutsua.

Äänestä
  • tyhminkin heistä osaa hyödyntää suomitoopen kukkaroa,
    suomitoopehan se tyhmä on kun menee sinne, saamatta mitään kunnollista ha rehellistä rahojensa vastineeksi......kuka haluaa elättää mitäkin utopiaa....siitä vaan !

    Äänestä

Kaikki hyvätkin aloitukset pitää turmella typerääkin typerimmillä Viroa ja virossa matkailevia mollaavilla kirjoituksilla. Eikö ihmisillä todellakaan ole elämässä muuta tekemistä kuin roikkua tällä palstalla huutelemassa asioista mistä ei oikeasti tiedä yhtään mitään? Säälittävää!

Äänestä

kun käyt Tallinnassa . . .?

Äänestä
  • Nina Mikkonen ehdit kirjoittaa tuon viestiin monta kommenttia!

    Äänestä

  • voisitko ystävällisesti jättää meidät rauhaan ja etsiä oma sivustosi?

    Äänestä

on nyt muutaman päivän sisällä pilannut Nina Mikkonen, joka toistaa täällä monessa aloitusviestissä ja "kommentissaan" sitä yhtä ja samaa - eikä nytkään kykene ymmärtämään mitään, mitä muuta sanovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enää kirjoitti:

käydä täällä näillä palstoilla,ei ole keskusteluissa enää mitää matkailuun liittyvää,on vaan ryssittelyä ja virolaisten haukkumista,tälläisiäkö me "fiksut" suomalaiset ollaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu