Onko Ayia Napa sopiva paikka 17-vuotiaille tytöille? Lomakriteereinä halpaa ja biletystä. Onko lennot kalliit? Ja majotuksesta voi myös vinkkejä antaa. Muita lomapaikkaehdotuksia noilla kriteereillä voi kertoilla :)
Nuorille?
4
1001
Vastaukset
- Rölli73
Napa on oiva paikka bilettämiseen ja rannalla olemiseen. Satoja baareja,yöklubeja ja menoa aina aamuun asti. Kypros ei ole kyllä mikään edullisin biletyspaikka mutta varmasti yksi parhaimmista. Tiettyä varovaisuutta, snapsit menee päähän ja huumeita on tarjolla myös.
- moi:)
Joo kiitos :) Onko mitään vinkkejä yöelämän keskustassa tai siinä lähellä olevista hotelleista? Onko kannattavaa ottaa matkapaketti?
- ...
Oltiin tyttöjen kanssa viime kesänä Bulgarian Sunnybeachilla. Sielläkään ei enää mitään överi halpaa ole, mutta suosittelen todellakin! Mahtavin viikko koskaan, biletystä ja aurinkoa riitti. Voisin jopa kuvailla Stadia ns. vaarallisemmaksi paikaksi mitä Sunnya. (: Mutta hauskaa varmasti tulee olemaan, mihin sit ikinä päädyttekään. ;)
- esair
Täytyy tuohon tarttua sen verran että missäs sitten on halpaa (esim biletys) jos ei SB:llä? Jos siellä on omasta mielestä kallista niin ei vissiin esim. Kyprokselle kannata ikinä lähteä.. :)
nimim. Halvin juotu tuoppi SB:llä 45snt, ja kerran käynyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32711Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062491Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42229Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321433
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141423- 1761145
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011124Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201043Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81928